Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak napi egyszer áll...

A páromnak napi egyszer áll fel? Normális?

Figyelt kérdés

Igényelném többször is, napi 2-3szor próbáljuk de legjobb esetben is csak egyszer áll fel.

Párom azt mondja h akarja nagyon is nemrég jöttünk csak össze, de nem megy neki.

Előfordulhat hogy valami problémája van?


2023. jún. 15. 15:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem áll fel többször, az egészséges embernél furcsa...valószínű pszichés oka van.
2023. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Jajj, istenem, a hópihe hercegnő fiúkáknak sebet ejtett a lelkén, hogy egy nő az "igényel" szót használta a szexre vonatkozóan. Világtragédia!😢 Szexet igénylő nő, micsoda skandallum! 😱😰
2023. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
A napi több menet a fiatalok privilégiuma, és a kiéhezettség mértékétől is függ. Ha minden nap akarjátok, 1 hét után a napi 1 - nél több nem fog menni.
2023. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Nőktől hallottam hogy bebeszélik maguknak, hogy azért nem áll fel, mert nem tartják őket kívánatosnak! Ezt felejtsétek el! Az impotencia nagyon sokrétű, számos test-lelki oka van és a mai stresszes világban gyakorta előforduló probléma. A férfi is akarná hogy álljon, de nem áll. Ez nagyon szomorú dolog.
2023. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14 es, az is lehet, hogy a ferfi lehetőségként kezel olyan helyzetet, nőt, ami igazából neki nem kell, de úgy érzi, meg kéne ragadja a lehetőséget
2023. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

Exemnek heti 1x, de ő rendszeresen önkielégített, és emiatt már az én kezem sem adott neki ingert - nemhogy a hüvelyem. Nem véletlenül ex, mert ő elkönyvelte, hogy ez a normális, éljek együtt vele.

Hát, öhm, nem, köszi, nekem is vannak igényeim és vágyaim, nem az, hogy heti 1x szenvedősen megdug, és akkor is 3x lekonyul neki.


A párom maholnap 40, és napi 2x simán szeretkezünk, amikor megkíván (és van időnk)

2023. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Nála ez a normális. Ha a partnerek normalitása nem egyezik, akkor gond van.
2023. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
84%

Az en baratom is szólt, h csak napi egyszer tud élvezni, de felàllni felall neki

Vegul egyszer miutan kulföldre költöztem, hozzamjött es akkor napi 3 menetet is legyúrt, böseges elvezessel

Így jöttem ra, hogy otthon több lyukra jatszott ( persze több jele is volt )

2023. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első barátnőmnél ment csak egyszer kb egy nap. Sosem vonzott a lány, igazából ő akaszkodott rám. Valahogy nem volt ingerenciám, pedig próbáltam. Amikor nem volt otthon, egyedül ment magamnak...;)

Már szakítottuk, a feleségemmel viszont megy szinte bármikor...

2023. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!