Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem lesz bajom ha nem veszem...

Nem lesz bajom ha nem veszem be mindennap a vérnyomáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt elfelejtettem bevenni tegnap vettem be az utolsót,most megyek kiváltani az újat de este már nem akarom bevenni.Reggel kéne szedni.Nem lesz baj így hogy hol szedem,hol nem?40/F

2023. jún. 19. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
A múlt héten is háromszor vettem csak be a hét helyett.
2023. jún. 19. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
És igy szerinted mit ér? Nem viccből írta fel az orvos úgy, ahogy.
2023. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ezt normálisan mindennap kell szedni.
2023. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

De baj lehet belőle. Apukámat így vitte el 43 évesen a szívroham. Neki is felírta az orvos, nem vette komolyan, hol szedte hol nem, nem is figyelt magára, nem is élte túl.

Ezzel nem azt mondom hogy 43 évesen te is meghalsz, pusztán annyit, hogy kövesd az orvosod utasításait, mert nem viccből írta fel sem a dózist, sem a gyógyszer szedés gyakoriságát.

2023. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Méreg , ne szedd állandóan , less rá a fecni tájekoztatora tucat problemátvokoz a tabletták mellékhatasa . Értágìtás kimélő étrend friss nyers termés , vérhigitás fűszer gyógynövényekkel növénykivonatokkal . Az időjárás ellen nem tudsz mit tenni , az rángatja .
2023. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
1 nap nem okoz gondot,csak rendszer ne legyen belőle.
2023. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

5-ös: Már bocsáss meg, de honnan veszed a bátorságot, hogy ismeretlenül felülbírálod egy orvos javaslatait? Nem ismered sem a kérdezőt, nem értesz sem a belgyógyászathoz, sem a gyógyszertanhoz.

Kérdező: próbálj meg arra törekedni, hogy minden nap vedd be a gyógyszert és ne nagyon hagyd ki. Esetleg vegyél egy gyógyszer adagolót, abba kirakod egy hétre előre, és úgy könnyebb észbentartani, hogy bevetted-e.

2023. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
7@ Te hogyan mersz nekem dumálni ? Milyen alapon hiányos tájekozodassal bátoritasz másokat mérgek bevételére ? Hozzád hasonló okostojások hullanak emboliakban sztrokban ,immunbetegsegeket vaksagot kaptak erre te is eljártál párszor az önkéntes eutanáziára . Helyettem is oltottad magad ? Mert bíztál a kutatásokban a médiás oltásriogatásban . Schorbert N. Sebestyén B már rájött mekkora hibát vétett .
2023. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb vérnyomáscsökkentő 24 órás hatású. Ez azt jelenti, hogy rendszeresen, minden nap kell szedni, mert így tud normálisan hatni, hogy a hatóanyag folyamatosan jelen van a szervezetben.

Ha 1 nap kimarad nem lesz belőle gond, de javaslom, hogy iktass be egy rendszert amivel nem felejtem el, hogy minden reggel be tudd venni.

2023. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!