Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka ha egyszer...

Mi lehet az oka ha egyszer nem állt fel amikor kellett volna?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos és intim kérdés de nemrég egy lánnyal kavartam és hát amikor az aktusra került volna a sor n nem állt fel. Nagyon kínos volt és korábban nem is fordult ilyen elő. A kérdésem az lenne hogy ezt mennyire kéne komolyan vegyem? Lehet hogy csak az adott szituáció nem volt megfelelő vagy lehetséges hogy merevedési zavarom van?

Egyébként ez egy mobil wc ben történrt és be voltam rugva. Engem ez most nagyon zavar ugyhogy értelmes válaszokat szeretnék



2023. jún. 30. 09:09
 1/10 anonim válasza:
100%

Vannak helyzetek mikor nem jön össze, ez természetes.

Mondják sokan például hogy elmennek prostihoz és ott sem áll fel nekik.

2023. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyszer volt ilyen, akkor biztos nincs semmi baj.

Én arra tippelnék, hogy be voltál rúgva. Ez sokaknál okoz ilyet. Vagy a helyszín miatt. Elég gusztustalan.

2023. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 2-es írta.


Amúgy sajnos férfiaknál képes egy komplett ördögi kör kialakulni akár egy kudarc után is.


Nekem volt olyan partnerem, akinek az első egy-két alkalom ment, aztán hetekig nagyon sok problémánk volt (fel sem állt neki, felállt, de azonnal lekonyult, felállt és nem azonnal, de 2 perc múlva lekonyult, stb.). Én tök türelmes voltam és egyszercsak ott voltunk, hogy nem volt semmi problémája.

2023. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen, izgultam, kényelmetlenül éreztem magam, nem tudtam ellazulni. Alapesetben pedig mindenre is feláll. Nem szabad rágörcsölni, mert gondot okozhat a későbbiekben ha így állsz hozzá.
2023. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki nagyon részeg elég gyakori ez.
2023. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Te vagy az Azariah?
2023. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
A részegség és a gusztustalan hekyszín miatt én is inkább hánytam volna. Ezt olyan valaki mondja neked, aki 45 éves kora előtt 1x sem vallott kudarcot az ágyban. (Azután már sem pszichésen sem vérellátás szempontjából nincs mindenki a topon de ez itt Off.)
2023. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen ne csináld .
2023. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a szesz és a hely miatt volt!Inkább egy eldugott ligetben próbáld meg,álló helyzetben!De,akkor se részegen!
2023. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A feromonok belepofáztak. Tetszik, vagy sem,ezek a szaros kis illatmolekulák tudat alatt már a párválasztásba is beledumálnak. Az alkalmi szexpartnerek esetében is meghatározó tényezőként léphetnek fel. Nekem is volt ilyen. A világ legformásabb seggét hordozta a hölgy, de kémiai rásegítés nélkül egyszerűen nem voltam képes teljes erekcióra.
2023. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!