Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves fiu vagyok és azt...

17 éves fiu vagyok és azt akarom tudni miért nem nő a szakállam 2 foltban? 20 éves koromra öszehúzódnak a foltok? mert nagyon zavaró ha nem huzódik össze mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 30. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Nem teljesen értem a kérdést.
2023. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Van, akinek sosem lesz egybefüggő, szép, dús szakálla. Ez genetika, nem tudsz tenni semmit.
2023. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy barátomnak hasonló gondja volt. Mint kiderült, gyulladás volt a testében - talán a fogainál, foggyökérnél, de ebben nem vagyok biztos -, ezért nem nőtt egy foltban a szakálla. Ki kell vizsgálni, meg lehet gyógyítani.
2023. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Borotválkozz.
2023. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

A szőrtüszők elhelyezkedése, illetve megléte vagy jelen esetben hiánya nem befolyásolható semmivel. Ahogy írták, nem mindenkinek van egybefüggő arcszőrzete. Nekem is van több ismerősöm is, akinek foltos lenne ha meghagyná.

Továbbá nehogy azt hidd hogy a férfi világsztárok is mind ilyen tökéletes, dús arcszőrzettel rendelkeztek alapból. Szakállbeültetés ott is bejátszik.

2023. júl. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel még csak 17 vagy, lehet hogy dúsulni fog a szőr, de valóban vannak, akiknek egy-egy foltban nem nő. Ekkor szerintem a legjobb megoldás a gyakori borotválkozás.
2023. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiába rágódsz rajta ez a genetika.

Borotválkozz rendesen és akkor nem feltűnő.

2023. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!