Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid Fitymafék okoz e gondot?

Rövid Fitymafék okoz e gondot?

Figyelt kérdés

Üdv! Észre vettem a péniszemen, hogy a makk elején van egy kis húr.

Utánanéztem és rövid fitymafékről hallottam és gondolom azom is van.

De amikor felhúzom akkor a makkomrol teljesen lejön a bőr

Utána kb 0,5 centimetert még lejön. Ez okoz e gondot? Forduljak orvoshoz ? Ez akadályozni fogja a majd a jövőbeli szexuális életemet?


2023. júl. 3. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ennyire rövid, volt aktív és kevésbé aktív szexuális életem is, nem okozott még problémát. Fennáll a veszélye, hogy elszakad aktus közben, de ez szerintem inkább akkor esélyesebb, hogyha nagyon rövid, pl. hátra sem csúszik teljesen a fityma. Ha aggódsz emiatt, vagy csak zavar, akkor meg lehet műttetni, pár perces ambuláns beavatkozás, de szerintem ez nem olyan mértékű rövidség ami gondot okozna még.
2023. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Végre megnyugodtam. Tényleg nagyon köszi
2023. júl. 3. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Feltétlenûl meg kell mutatnod egy Urològusnak, aki orvosolni fogja ezt a problémàt!
2023. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan le tudod húzni a bőrt még a makk alá is, akkor kétlem hogy rövid lenne a fitymafék.
2023. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Neked is előre bólint a makk, amikor lehúzod a fitymádat, ugye?


Ha a makkról teljesen lejön, akkor nincs nagy gond. Én úgy vettem észre, hogy ha nagyon kis mértékben is, de nyúlott egy picit.


Nekem is rövid, de mivel még nem szexeltem nem okozott gondot.


Annyitól tartok, hogy az óvszert lesz nehézkes így felhúzni.

2023. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nincs és nem is lesz vele gond. Ha ennyire lecsúszik a fitymád a makkodról, akkor rendben van.

Előző (#5-ös) válaszolónak pedig egyaltalan nem lesz nehézkes felhúzni az óvszert. 😊

2023. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 ös,az óvszert nem ráhúzni,hanem rágörgetni kell. A rövid fék sem okoz gondot.
2023. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végre megnyugodtam. Utána néztem és egy pár perces lézerezéssel leveszik és soha életetbe nem kellesz efelől aggódnod. És elvileg nem is fáj. Remélem a szexuális életemet majd nem fogja befolyásolni.
2023. júl. 4. 22:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!