Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Friss piros vér a székleten,...

Friss piros vér a székleten, mitől lehet?

Figyelt kérdés
32-éves vagyok,az elmúlt egy hónapban heti 1 x mikor elmegyek nagy WC-re , élénk friss piros vér van a székletemen, és elég sok. A papír is tiszta vér! Orvoshoz csak jövő hónapba tudok elmenni, mivel 14 órát dolgozom és egyedül vagyok nincs aki jelenleg helyetesítsen. Félek hogy rák, nem akarok ilyen fiatalon elpatkolni!
2023. júl. 19. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyér is lehet
2023. júl. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy csak az , nagyon félek
2023. júl. 19. 06:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Hetente 1x mész el “nagy dologra” vagy hetente 1x jelentkezik? Mert ha heti 1 mész székelni az már nagyon nagy probléma, addigra nagyon meg keményedik a széklet. A bélrendszer addigra nagyon sok vizet kivon belőle. Emiatt megkeményedik, ez pedig azt eredményezi hogy széklet ürítésnél friss vér jelenik meg.
2023. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Minden nap megyek nagy dolgot intézni, csak heti egyszer fordul elő hogy amikor wc-zek vér van!
2023. júl. 19. 06:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen munkát végzel? Nem terheled túl magad? Illetve urológus látott már?
2023. júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A friss, piros vér mindig hamserulest jelent. Vagy kívül, a végbélnel van egy kisebb repedés, vagy közvetlenül előtte belül.
2023. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34 évesen szinte semmi esély arra, hogy rák lenne.
2023. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem! Ma eltudok menni dokihoz.mit fog velem csinálni ha elmondom neki mi a helyzet?
2023. júl. 21. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Most kenegetem a végbelem reparonnal és eddig nem vérzett
2023. júl. 24. 08:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!