Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már egy jó pár órája fáj a...

Már egy jó pár órája fáj a herezacskóm.Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ahogy az előbb is leírtam már pár órája fáj a herezacskómon egy kicsi ponton,nem a herém mert az más érzés lenne,ezt kifejezetten a zacskóm felületén érzem.Ilyen irritáló érzés és ha hozzányúlok akkor szúr is.Gondolom sokan tudjátok milyen érzés az ha fém forgács megy a kezetekbe és véletlen hozzáértek,na ez is ugyan olyan érzés.De én viszont semmit nem érzek a felületén sem.Valaki segítene?
2023. júl. 22. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Esetleg meg is nézted? Vagy csak kitapintottad? Lehetséges, hogy valamilyen bőrirritáció, ami akár a nagy meleg hatására is jelentkezhezett. Én azt javaslom, hogy mosd meg jó alaposan, akkor is, ha már megtetted, és ha nem jobb, illetve nem múlik, mindenképpen fordulj orvoshoz.

2023. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak kitapintottam,nézegettem elég sokáig és nem láttam semmit aminek nem kéne ott lennie.Azt mondtad lehet a melegtől van,lehetséges mert ma sok időt töltöttem el az udvaron.Azért köszönöm
2023. júl. 22. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szívesen.

De esetleg az is lehetséges, hogy szőrtüszò gyulladás, csak még nem pirosodott be. De olyan is előfordul, hogy a szőr befelé nő. Azzal pedig végképp nem lehet semmit kezdeni. Majd elmúlik. Vagy ha sokat voltál kint, lehet, hogy valamilyen "elemi szál" fúródott bele. Hülyén hangzik, de simán lehet. Ha teheted, ülj bele egy kád meleg vízbe, és dörzsölgesd meg a fájó területet, hátha kijön. Már ha ez a probléma.

2023. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár szőrtüsző is lehet vagy egy kezdődő pattanás. Ha pár nap múlva nem múlik, akkor orvost kell felkeresni.
2023. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a segítséget!
2023. júl. 22. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Az üveggyapot szokott ilyet csinálni még. Nem volt dolgod esetleg ma vele?
2023. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,üveggyapottal nem találkoztam egy ideje.Most fürdés után megtapoggatam és éreztem valami kemènyebbet,könnyen meglehet,hogy benőtt a szőr
2023. júl. 23. 00:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!