Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési gondok 24 évesen?

Merevedési gondok 24 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a címben benne van a lényeg de elmagyarázom. Szóval 24 éves vagyok de legalább 3 éve nem igazán van napközben merevedésem míg pl hallom azt, hogy másnak csak a semmiből teljes erekciója van. Reggel nem szoktam merevedéssel kelni, éjjel gyakran igen de az se teljes. Maszturbálok heti kb 2-3 alkalommal úgy nagyjából jó. Van egy új párkapcsolatom, szex közben eddig nem volt baj jól ment minden de most még közben is lelankad közben és mar fejben se tudok úgy ott lenni mert el is stresszelem. Ezek mellett nyomásra(WC) kevés sperma szeru valadek távozik a húgycsövemből amivel 3x jártam urulogushoz de semmi változás. Mi bajom lehet mert mar teljesen kétségbe vagyok esve..

2023. júl. 29. 07:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Alacsony libidó vagy tesztoszteron szint?
2023. júl. 29. 07:29
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ne dohányozz
2023. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer mellékhatás, szorongás, idegrendszeri betegség előfordulhat bármilyen életkorban.
2023. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek mellett nyomásra(WC) kevés sperma szeru valadek távozik a húgycsövemből.


Ezt nem igazán értem,de ha xarás közben váladékozik, hát barátom ne a gyakori találjuk ki,hanem sürgösen keress fel egy urológust!!

2023. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó szívvel tudom ajánlani Somorjai Martina szexológus potencia programját: [link]
dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!