Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek hiv pozitiv???

Lehetek hiv pozitiv???

Figyelt kérdés

Sziasztok

Volt multhonap 10 én egy alkalmi kapcsolatom majd most e honap 18 án virusos kotohartya gyulladasom lett ami lassan 2 hete tart most mar javul de ez lehet annak a tunete vqgy nem jar szem tunetekkel?? Mellette volt ful melletti nyirokcsomo duzzanatom es 2x hoemelkedes 37.3 de laz nem, meg se torokfajas semmi, kerlek segitsetek nagyon felek, holnap megyek teszteltetni magam



2023. júl. 30. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de pár óra és megtudod.
2023. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

37.3 még nem hőemelkedés. Teljesen alap testhőmérséklet.


"virusos kotohartya gyulladasom lett ami lassan 2 hete tart "


-A Nyirokcsomóid ezért gyulladtak be.



Nem vagy hiv-es. Azért saját megnyugtatásod képen csinálj egy tesztet. A Hiv-et nem olyan könnyű elkapni... De jobb félni mint megijedni.


Milyen aktus történt?

2023. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gumi nelkuli csak szex. de nem is volt szaraz a csaj olvastam ha szarazon csinaljak ugy se fix hogy egy aktus alatt el kaphato, full nedvesen tortent a dolog es ovatosan nem durván, kb 15-20p volt max, csak meg tudtam par dolgot a csajról utolag, de egyebkent semmi mas bajom nincs a nemi szervem korul sincs semmi egy piros folt se semmi
2023. júl. 30. 23:22
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Én nem tartanék a helyedben a hiv-től. De ismeretlennel gumi nélkül nem szexelünk! Mert nem csak hivet hanem bármi mást is elkaphatsz. Most úgy néz ki megúsztad!


Magyarországon rendkívül kevés a hiv fertőzöttek száma,nőknél meg extrém ritka itt.

2023. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után elmész anonim szűrésre
2023. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Negativ
2023. júl. 31. 18:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lecke volt.
2023. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon a HIV vírus elkapásának a kockázata relatíve kicsi, viszont egy HPV-re már egész nagy az esély, ezért érdemes több nemi betegségre szűrést végezni.
2023. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!