Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túrós a makkom, mit tehetnék...

Túrós a makkom, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Minden este fürdéskor megmosom, de másnapra megint ugyanez a helyzet. Elég sokáig nem húztam fel. Kb 3-4 hónapja mosom rendszeresen, de eddig nemnagyon van változás.
2023. aug. 7. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Erőt veszel magadon és elsétálsz a bőr-, és nemibeteg gondozóba. :)
2023. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Pisiléskor hátra kell húzni a fitymát, hogy ne maradjon benne illetve alatta vizelet. Naponta meg kell mosni vízzel is.


"Uraim, az Önök pénisze fegyver. Ezért elvárjuk, hogy mindig tartsák tisztán és szárazon."

2023. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Mivel már valószínűleg fertőzés áll fenn, így el kell menni a bőrgyógyászatra.
2023. aug. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincs azzal semmi baj. Fiatal vagy, ilyenkor ez természetes. Ha van lehetőség napközbe is mosd meg lehetőleg szappanos vízzel a makkod és makk árkot!
2023. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy kérdező? Kamasz korban még azt mondom oké, ha igénytelen az ember, de utána már nem. Verni sem szoktad? Érezned kellett volna a szagát mert az irtó büdös lehet.
2023. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Kamaszkorban sem megengedhető az igénytelenség, főleg nem az ilyen, ami szexuális aktus esetén gondot okozhat a nőnek.
2023. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Igen kamaszkorban vagyok és szoktam verni :)
2023. aug. 8. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett a 4. válaszadót így lepontozni? A kérdező kamasz, ezidáig nem tudta vagy csak egyszerűen nem húzta hátra tisztálkodáskor. Ezért a szülö felelőtlensége is fentáll. A másik az mint a kérdező írja mióta felhúzza a fitymát fürdéskor mossa rendesen, tehát nem igénytelen. Azt azért saját tapasztalatomból tudom, hogy a kamaszkorba, főleg nyáron rendesen termelődik a szmegma. És ahogy a 4. válaszoló írta ha lehetőség van napközbe is mossa meg. Nem kell mindjárt a nemibeteg gondozóba küldeni.
2023. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Csinálj túróstésztát!

Mondjuk, ha esetleg megmosnád?

Mondjak még pár trükköt?

2023. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azóta hogy vagy?

Van változás?

2023. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!