Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak sárga pattanás...

Miért vannak sárga pattanás szerű pöttyök a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
több is van rajta nem csak egy-kettő segítsetek plz
2010. okt. 15. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elkaptál valamit
2010. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szőrtelenítettél a napokban?

mert pl borotvától lehet.

2010. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és hogyan tudnám ezeket eltüntetni?
2010. okt. 15. 15:26
 4/11 A kérdező kommentje:
amúgy igazad van, borotválni szoktam
2010. okt. 15. 15:30
 5/11 anonim válasza:

sztem akkor a borotválástól pattogtál ki.

hogy csinálod? használsz zselét vagy habot? előtte kicsit ki kéne áztatni a bőröd lehet.

érzékeny a bőröd, és a borotvával felsérted. vagy az is lehet, h ha több nap múlva jött ki, h a szőrszálak ahogy próbálnak kibújni nem jön nekik össze (benő a szőr így biztos ismered a kifejezést, epillálás után szokott ilyen gond lenni) vagy begyulladhatott a szőrtűsző is.

most h ilyen nemtom mit tudsz vele kezdeni, vagy megvárod amég elmúlik, vagy kinyomkodott (de ha így döntessz akkor se nyomd mint a vakablakot :D és steril kézzel!) legközelebb meg puhítsd fel a bőröd és használj habot vagy zselét

2010. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a borotválástól van, ahnem úgynevezett fordyce foltok, ami teljesen ártalmatlan zsírfoltok. Igazából minden 3. ffinak van, csak van akinek jobban van akinek(ebből van több..) kevésbé jön ki. Ez független attól hogy borotválod, gyantázod vagy nem csinálsz semmit, nem fertőzés és nem is fertőz. Köv kérdés, és mit lehet vele csinálni? Rövid válasz: semmit. illetve de, csak nem nagyon szoktak. Műtéti úton el lehet őket távolítani, de amikor elmeséli az orvos, hogy hogy is megy ez, mindenki úgy gondolja, hogy jó helyen vannak azok ott. Amúgy meg egyre elterjedtek azok a hozzáállások, hogy így csak élvezetesebb a szex(a nőnek mindenképp)
2010. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ezt az utolsó hozzászólást ugyanígy láttam már vagy 10x
2010. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ezt az utolsó hozzászólást ugyanígy láttam már vagy 10x"


Ez tök jó, mert tegnap jártam elősször regisztrálva az oldalon.., am bőrgyógyász rezidens vagyok, szóval remélem, hogy nem beszélek hülyeségeket(ellentétben néhány emberrel itt..)

2010. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de azért akkor már várnám a linket, hogy hol is olvastad szó szerint ugyanezt.. Elég lesz 4-5 link is.. ;-))
2010. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és milyen műtétel lehetne ezt eltávolítani és mennyibe kerülne az a bizonyos műtét?:
2010. okt. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!