Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aszexuális vagyok, merevedési...

Aszexuális vagyok, merevedési zavarom van, vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: pár hete van egy barátnőm, aki nekem az első. Nagyon imádom, oda meg vissza vagyok érte, nagyon vonzónak találom, azonban ha szexre kerülne a sor, szinte alig van erekcióm. Meg-megkeményedik, de ha fel is áll, nem olyan tartósan ahhoz, hogy be lehessen vele hatolni. A pár hét alatt csupán kétszer sikerült normálisan szexelni. Az első sikerig nyilván volt bennem némi feszültség, hogy mennyire fogok bénázni, de mostanra már a sok kudarc miatt egyre inkább frusztráltabb vagyok, hogy vajon megint le fog-e lankadni közben. Van néhány tényező, ami akár közrejátszhat, de kíváncsi vagyok arra, ti mit gondoltok. Orvosi okok miatt körül vagyok metélve, herevisszerem van, illetve a súlyzós edzéseket a barátnőm megismerése előtti napokban hirtelen szüneteltetni kezdtem, illetve már régebben is feltűnt, hogyha valakibe beleszerettem, közel sem volt olyan libidóm, mint azelőtt. Nyilván ilyen-olyan egyéb okok miatt jelen van az életemben a stressz, de nem vagyok benne biztos, hogy az mennyire tudná befolyásolni a libidómat.

2023. aug. 9. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez lelki eredetű ennyi.

Haverom összejött azzal a csajjal akit régóta nézegetett és vágyott rá. Az első alkalommal mikor szex lett volna, erekciója sem volt. Aztán idővel minden a rendes kerékvágásba kerület.

Azóta a felesége és van egy gyerekük.

2023. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs veled semmi baj, csak zavarban vagy és túlságosan rástresszelsz.

Maszturbálás sikerül? Ha igen, akkor tuti biztos, hogy a túlzott ráfeszülés okozza.

Legyetek türelmesek. Hosszú előjáték, masszázs, fürdő, stb. segíthet. Próbáld meg csak élvezni az együttlétet elvárások nélkül. Ha megy, megy, ha nem, nem. A lényeg, hogy együtt vagy a barátnőddel és kényeztetitek egymást ahogy éppen tudjátok. Nincs ebben semmi szégyen, előbb-utóbb belejössz.

Az önbizalmad rendben van? Nincsenek túl nagy elvárásaid magaddal szemben?

2023. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én a lelkivilágodban, létező vagy nem létező önbizalmadban, a feléd áramló online és offline elvárásokkal a szexel kapcsolatban kezdeném a vizsgálatot.
2023. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Férfiaknál nincsenek ilyen lelki nyavalyák szerintem, fizikai állapot van.

Nekem már nem kell szégyellni, nem tegnap kezdtem. Volt olyan is, amikor nem voltam valami jó állapotban.

De az soha nem "lelki nyálasságok" miatt. Tisztán fizikai: táplálkozás, emésztés, vitaminok, vagy bármi tápanyagtéma.

Azt értem, hogy a pszichológusoknak is élni kell valamiből, férfiakat hülyíteni. Internetes cikkek, fórumos önámítások.

Szerintem ezek rossz úton járnak, de idővel majd rájönnek valószínűleg...

2023. aug. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"lelki nyálasságok"

Egyelek meg, de összeraktalak ebből az egy kifejezésből.

Simán érzelmileg elérhetetlen vagy, akit nem szerettek jól. Aki a lelki dolgokat nyálasságnak, gyengeségnek titulálja, sajnos saját maga is lelki beteg. Pontosan az vagy te is, csak ezt ciki bevallani, így kivetíted a frusztrációdat másra. Sajnálom. Anonim az oldal, semmi gond nincs azzal a hazudsz. Magadnak is hazudhatsz.

2023. aug. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

5.

Ennek semmi értelme, ezen az oldalon nem a másik válaszolóval kell foglalkozni! Főleg ilyen nyálas undorító szövegektől kímélj meg...

"Egyelek meg".

Te nő vagy, avagy homár?

Ha törlitek a beírásom, töröljétek az előző nyáladzó szart is (5), úgy igazságos.

Az ember nem azért oszt meg élettapasztalatokat, hogy trollok piszkálódásait kell folyton eltűrni. Vitázni meg úgyis felesleges ilyenekkel. Nem fog fel semmit.

2023. aug. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt valami nem kerek, ki kellene vizsgáltatnod magad. Az első sikerélmény után úgy keféltem, mint a gép, 44 éves koromig. Hogy azután mi történt, a mai napig nem tudom. De a korom miatt már beletörődtem. Ti viszont fiatalok vagytok, ne hagyd annyiban.
2023. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

5. Ez valami hihetetlen abszurd, amikor valaki felrója egy férfinak, hogy férfiasan gondolkodik.

Ha te nő vagy, mondanám, hogy nem értheted. Viszont érthetnéd, hiszen mi férfiak is meg tudunk érteni női észjárásokat. Te nem bírsz gondolkodni?

Te milyen alapon szemétkedsz, sőt nyálaskodsz itt bárkivel, aki normális férfiként gondolkodik?

Kicsit "furcsa" ez szerintem.

2023. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell pár hét múlva egy szuznek rögtön szexelnie. Kicsit tovább vársz,elmúlt volna a vizsgadrukk
nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!