Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy, hogy nem sportolok, van...

Úgy, hogy nem sportolok, van értelme szednem Tribulus Maximust?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és kicsit alacsonynak érzem a tesztoszteron szintemet. Fáradékony vagyok és a szexuális vágyam/teljesítményem is csökkent. Sokat dolgozom és keveset alszom. Érdmes szednem Tribulus Maximust annak érdekében, hogy valamilyen szinten helyre helyreálljon a tesztoszteron termelésem?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. aug. 10. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

A sokat dolgozom, keveset alszom és fáradékony vagyok részt emelném ki.


Mivel fáradt vagy, nem alszol eleget, nem pihen a szervezet, így érthetően kisebb a szexuális étvágyad. Azonban ez nem jelenti azt, hogy a tesztoszteron szinteddel lenne gond. Itt az a probléma, hogy a szervezeted kizsákmanyolod, ami energiája van, az pedig a munkára és létfenntartásra koncentrálódik.


Nem tudom mivel foglalkozol, de próbálj meg többet pihenni, többet aludni, egészségesen táplálkozni és akkor a szexuális vágyad is újra nagyobb lesz

2023. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!