Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anál szex után mindig kijön...

Anál szex után mindig kijön az aranyerem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy anális szex után mindig kijön szerintem a külső aranyerem. Annyira nem fáj viszont csúnya. Mit lehet ezzel kezdeni azon kívül hogy nem szabad análozni?
2023. aug. 12. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Loctite tuti odaragasztja a kitüremkedő részt a kijárat pereméhez. Tudom, mert az ujjamról is olyan nehezen jönik le.
2023. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 qkker1 ***** válasza:
Megműtteted.
2023. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Ne buzіskodj :)
2023. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nem akarom elképzelni a részleteket, távol áll a dolog.

Tisztán az eü. részét tekintve, az erek rugalmasságának kérdése a táplálkozáson, tápanyagellátáson, emésztés minőségén múlik szerintem.

Sem hasmenés, sem székrekedés nem jó ilyen szempontból, mindkettő kigyengítheti ezen a tájékon az ereket.

2023. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
A hasmenés jobb, mert nem kell erőlködni, viszont törölni rosszabb és gyakrabban kellik.
2023. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Kisebb farkú párt keress.
2023. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenéssel az a probléma, hogy nem szívódnak fel rendesen a tápanyagok, túl hamar eltávoznak. Sajnos olyan valamik is elmennek haszontalanul, ami kellene az erek erősítéséhez. Így egy idő után azt lehet tapasztalni, nyúlik szét az aranyér is.
2023. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csalodtam ebben az oldalban. Koszonom a kivalo valaszokat lol
2023. aug. 12. 21:57
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Az ánuszrózsád is ki szokott jönni?

Aki ilyen aktívan análozik és nagy méretekkel az így jár.

Alap, hogy aranyérrel nem análozunk,ha egyszerű kenőccsel nem kezelhető, akkor műteni kell.

2023. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell análozni aranyérrel, ez ALAP. Elég szomorú, hogy egy felnőtt embernek ezt magyarázni kell.
2023. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!