Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem mai kakas vagyok, így...

Pálffy Tibor2 kérdése:

Nem mai kakas vagyok, így felmerült bennem, nem ártana elkezdeni szedni a Prostamol Uno-t. Valóban hatásos, vagy ez is olyan mint a többi vacak?

Figyelt kérdés
Érintettek válaszát várom!

2023. aug. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Van bármi problémád a vizelet ürítéssel? Amúgy szerintem keress fel egy urológust, ő az RDV és az ultrahang alapján megmondja, ajánlott-e.
2023. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehezen tudok kimozdulni itthonról ...
2023. aug. 16. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél tökmagot és abból kell pár szemet szedni mindennap.


Urológiai vizsgálat szintén erősen javasolt, mert a prosztatagondok más betegségek előfutára is lehet. Prosztatarák időben diagnosztizálható lenne, ha az urak eljárnának 45-50 fölött szűrésekre.

2023. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Osztom az előttem válaszolók véleményét. Először is felesleges csak úgy orvosi vizsgálat és igazolt prosztata probléma nélkül ezt szedni, másodszor igen hatásos, ha valóban krónikus prosztata gyulladás van.
2023. aug. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!