Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » BEP kemo kezeléssel kapcsolato...

BEP kemo kezeléssel kapcsolatos tapasztalatok , kinek hogy zajlott le és mennyire sínylette meg ?

Figyelt kérdés

30.évemet töltöttem be 2 hete de sajnos engem is utolért egy olyan kór ami elég sok férfitársamat érint . Egyik reggel az edzőtáborunkban rosszul éreztem magam , kórház lett a vége ahol kiderült hogy heredaganatom van illetve a pénisz felett is van egy áttétem de nem a hashártyában ahová az orvos szerint adni szokta ez a fajta daganat az áttétet .

2 műtét várt rám ahol sikeresen eltávolították a 2 daganatot egyben a jobb herém eltávolításra került .

A közérzetem a 2 műtét után nagyságrendekkel jobb lett sőt újra elkezdtem focizni is igaz még csak könnyített edzéseket végzek .

A 2.műtét utáni onkoteam vélemény 3 ciklus BEP kezelést írt elő . Azt mondta a kezelőorvosom hogy nem ez a legkeményebb kemo illetve a jó fizikai állapotom miatt nem fogom annyira megsínyleni de én ettől függetlenül azért " egészségesen" félek a dologtól .


Minden tapasztalat , beszámoló érdekel attól aki mesélni akar " élményeiről " . Bármi tanácsot szívesen fogadok és remélem minél kevesebb embertársam szenved majd ettől a jövőben .


Mindenkinek jó egészséget :)



2023. aug. 18. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Jobban fogod birni a kemonkezeléseket, ha Béres plussz cseppet elkezded már most szedni, magasabb dózist kell szedni belőle ami rá van irva. Minden jót!
2023. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs férfi, aki ne rettegne ettől a betegségtől.


Én adnék le spermát a jövőre tervezve, ha még nincs gyermeked. Bár egy herével is lehet nemzeni, de a kezelés befolyásolhatja a termékenységedet. Konzultálj erről a dokival.


A sportot én hanyagolnám, mert most egy fontosabb harcot kell megvívnod.


Mielőbbi gyors felépülést kívánok.

2023. aug. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!