Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A testalkatomnak lehet súlyos...

A testalkatomnak lehet súlyos egészségügyi következménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy fél éve már nem érdekel mit gondolnak mások és ezért kicsit elemgedtem magam ami abban nyilvánul meg, hogy időnként szeretek jókat és többet enni, vagy nem edzeni mindennap néha szünetet tartani.

Szóval tartom a jelenlegi formám de remélem hogy ez még nem okoz súlyos egészségügyi gondot később.


Így nézek ki most:


[link]


És amúgy a vélemények is érdekelnek ha gondolod akkor kort és nemet is lehet írni mellé :D



2023. aug. 21. 23:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem láttam, mindegy sikerült 2x válaszolnom XD
2023. aug. 22. 00:57
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Mi lesz 10 év mùlva, ha màr most ilyen pocakos vagy! Muszàj lenne leadnod, mert egészségtelen az ilyen nagy has. Magasvérnyomàst lehet kapni meg egyébb betegségeket.
2023. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Szerintem mint olyan a súly még nem olyan nagy probléma, mert amit látok a testedből, az hogy a többire hasra ment a zsír.


Inkább azzal van a baj, hogy ez nem csak hájas hasnak tűnik, hanem felfújtnak. Nem szoktál esetleg sokat szellenteni? Vagy nem érzed esetleg nyomásra keménynek a hasad?


Ha folyamatosan felfújt vagy akkor az jelentheti azt, hogy van valami ételérzékenységed amit folyamatosan eszel és az viszont hosszútávon nagyon be tud tenni a testnek. (Vitaminok + ásványi anyagok felszívódását tudja pl gátolni, aminek sok rossz következménye lehet).


Ha úgy gondolod, hogy erre esélyed van, akkor érdemes lehet kipróbálgatni, hogy mitől lehet vagy pedig elmenni dokihoz.

2023. aug. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elég szerencsétlenül bízol. Az egy dolog hogy nem érdekel mások mit gondolnak (a kérdést mégis kiírtad). Zabálás nélkül is "el lehet engedni" magad.
2023. aug. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

Kedves kérdező!


Szerintem látszólag ez még nem komoly de az életkorod miatt érdemes komolyan venni. Tehát később a munka család miatt lehet H rosszabb lesz.


Üdv

2023. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

Már ne haragudj, de ez nem egy olyan kép rólad, amin az látszana, h nem edzel minden nap. Bár kérdés, h ha edzel is, vajon mire. A te korodban így elhanyagolni vkinek magát szerintem igénytelenség.


F41

2023. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Jó sok komment volt, én csak most olvasom, és csak azértírok, mert egy cipőben járunk.A képen látható sörhas még éppen az a mennyiség, ami még nemokoz gondot, de ha hirtelen rárántasz olyan 5 - 10 kilót, akkor súlyos bajok jönnek. Én is azt gondoltam, hogy a szervezetem hozzá szokott, hogy kövér vagyok, és ez így igaz is, hiszen amíg tartottam a súlyom, a magas vérnyomáson kívül mést nem okozott. De amikor erre ráhíztam hirtelen, akkor derült ki például a vastagbél rák, olyankor mindig új vérnyomás gyógyszer kell, és az impotenciát is erre fogom, ami úgy 45 éves koromban jelentkezett. Amikor közelítettem a 120 - hoz, már kezdtem nagyon rosszul érezni magam. Fájtak az ízületeim, fulladtam, stb. Most, hogy újra 110 vagyok, kezdem jobban érezni magam. Nem koplalok, a szénhidrátot sem vonom meg magamtól, csak kiporciózom magamnak, és tornázok.
2023. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Utolsó - azért nem akarok többet hízni, az már szerintem is sok lenne nem csak esztétika miatt hanem már akadályozna.


Ez a has még nem akadálya semmiben, mindent meg tudok csinálni amit szeretnék

2023. aug. 22. 21:03
 19/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg 181 centihez 85 kg vagyok
2023. aug. 22. 21:04
 20/21 anonim ***** válasza:

Súlyos egészségügyi következménye valószínűleg nincsen, ha csak nem rejlik valami a háttérben (intolerancia, hormon zavarok)


Esztétikailag viszont szerintem már sok, nem kell ahhoz mindennap edzeni, meg megvonni magadtól az ételeket, hogy "fittebbnek" nézz ki, csak mindent mértékkel.


24/N

2023. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!