Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kaphatott el?

Mit kaphatott el?

Figyelt kérdés

A párom a tegnapi nap folyamán nagyon rosszul érezte magát.

Láza volt, nem evett majdnem semmit, csak nagyon kicsi falatokat.

Az érdekes az most reggel vettünk észre. A nemiszerve konkrétan egy kb 100 befőttes üvegűre duzzadtak, elmondása szerint folyása van ami inkább túrós folyás, és fáj is neki.

Mi lehet ez? Hogyan kaphatott el ilyen betegséget?


Ha valakinek volt ilyen, mit tett, hogy meggyógyuljon!


Nekem is volt húgyúti fertőzésem a vesém miatt amikor terhes voltam, de gondolom ami nála van az más. Augmentint adtam neki, kicsit fél az orvostól.

Nem szeretné, hogy vele menjek semmiképp!

Furcsa az egész..


Amúgy előre megköszönöm a válaszokat.



2023. aug. 22. 19:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy prosti volt. Nem is kell a haverjának olyasmi, sok ingyen megkapható nő van.
2023. aug. 23. 12:05
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, már minden világos.

Ugyanazzal a csajjal voltak és pont beszopták...

Valószínűleg nem először csinálnak ilyent, szóval szinte biztos lehetsz benne, hogy folyamatosan csal a párod.

2023. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Igen, tudom! De nem csalt meg folyamatosan, első alkalom volt, a haverja vette rá, mivel részeg is volt.


Mindent elmondott! Most csak a csajjal akarják felvenni a kapcsolatot, de elnyelte a föld.


Őszintén megérdemelte, hűtlen Férj, örökre szóló emlék.

2023. aug. 23. 12:11
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
23. Kamu... biztos, hogy nem első alkalom volt, csak hazudott, hogy enyhítse a szitut. És abban is biztos vagyok, hogy nem az utolsó alkalom lesz ez, ha vele maradsz.
2023. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Es most egyutt maradtok? Megbeszelitek?

Egyebkent sajnalom, nem lehet konnyu neked sem :(( a ferjed pedig valoban megerdemli!

2023. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

14# tudom, vagyis a női megérzés ezt olvasta ki a tekintetéből, amikor azt mondta, hogy ez az első alkalom volt.

Szerencsére védekezni szoktunk, nehogy be csússzon egy gyerek. Szóval én valószínűleg tiszta vagyok.

Ők ketten viszont tényleg megérdemlik. A másik pasiknak 2 gyereke van, és ilyen dolgokat művel… szégyen

2023. aug. 23. 14:21
 27/37 A kérdező kommentje:
24# bocsi a telom hibája, kicsit akadozik és késve írja a betűket.:(
2023. aug. 23. 14:22
 28/37 A kérdező kommentje:

25# nem tudom. Tényleg legbelül azt érzem, hogy undorító, hogy más nővel volt, aki nemi beteg is.

Másrészt enyhe sajnálat, de halványodik, úgyhogy nem tudom még

2023. aug. 23. 14:24
 29/37 anonim ***** válasza:
#25os vagyok egyebkent bocsi ha kicsit szemelyes volt a kerdesem igy visszaolvasva, de minden esetre 2x is gondold at! ❤️
2023. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Ezen nincs mit átgondolni.

Ezzel azt bizonyította, hogy nem különb annál a csajnàl akivel össze feküdt.

Jól írta az egyik válaszoló , hogy megteszi újból majd újból.

Gondolom bejött neki a csaj, hisz nem is védekezett":)

2023. aug. 23. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!