Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet szándékosan...

Hogyan lehet szándékosan csökkenteni a nemi vágyat?

Figyelt kérdés
Antidepresszánsokhoz nem tudok hozzáférni. Az önkielégítés nem megoldás mert legfeljebb csak ideig-óráig jó. Nagyon gyötör és ki akarom iktatni. Meg akarom szüntetni. A kémiai kasztrálás mennyire kivitelezhető? Szabad olyat igényelni?
2023. aug. 30. 11:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Magán urológiára menjek?
2023. aug. 30. 11:08
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a kérdésed, hogyan tudod az egészségedet károsítani? Ebben orvos nem segíthet.

Inkább fejben kellene rendet tenni, egészséges módon viszonyulni valamihez, ami normális.

2023. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom már elviselni a sok konfliktusokat miatta. Ezért akarok véget vetni ennek. Már lassan az öngyilkosság gondolata is kerülget engem emiatt. Tanácstalan vagyok.
2023. aug. 30. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

A beteg privát üzeneteidet tartsd meg magadnak...


Keres egy pszichiátert, terapeutát.

2023. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak segítséget kérek. Nem botránkoztatni akarok bárkit is.
2023. aug. 30. 11:22
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
AZ ilyen hülyének semmit nem kellene válaszolni.
2023. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy gyötör? Én már magát az izgalmi álapotot is élveztem mindig, tini koromban, és azután tizenvalahány évig, amíg nem volt senkim. Csak a lányokat bámultam mindenhol, és olyan standby merevedésem volt állandóan. Én élvezem a merevedést akkor is, ha tudom, hogy ma nem lesz szex, és nem is verem ki, mert azt se kell folyton, csak ha nagyon muszáj. Ugyanis katolikusnak neveltek. Most meg már tablettát kell bevennem, ha a feleségewmmel terveznék valamit. Minek a vágyat kiirtani, ha az a klimaxszal úgyis elmúlik? Azután meg már vágynövelú gyógyszereket fogsz keresgélni mindenáron.
2023. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te meg ne bámuld akkor a csajokat, és ne is gondolj rájuk, ha annyira gyötrő dolognak képzeled a merevedést! Te magad tehetszarról, hogy nem tudsz uralkodni magadon! Én a nudista strandon is ki tudtam iktatni a merevedésemet, ha nem akartam, hogy lássák. Elkezdtem fejben számolgatni, vagy valami másra gondolni. Szerintem te nem is vagy ember. Ha nem tudod ezt a saját agyaddal irányítani, hanem gyógyszeresen akarod kasztráltatni magad. Szerintem te nem vagy normális. Először egy pszichiátert keressél magadnak, azután gyütürd a népet ilyen idióta kérdésekkel!!!
2023. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Magánlevelet meg ne írj nekem, mert már letiltattalak!
2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ellenkezője miatt lettem majdnem öngyilkos. Sajnos a férfiklimax mindent elintéz. De te azt ne érd meg!
2023. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!