Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is maradt az emlékezeté...

Másnak is maradt az emlékezetében kellemetlen helyzet, amit régen fürdésnél a fityma felhúzása okozott? Úgy értem, szégyellte, ha mások is látták, vagy ilyesmi?.

Figyelt kérdés
Nekem sokszor volt, hogy tesómm, vagy unokatesó látta, kellemetlen volt, meg sokszor rám is szóltak, ellenőrizték..
2023. szept. 3. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen helyzet nem volt. Szóltak párszor, megtanultam, figyeltem rá.
2023. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért? Nálatok hány éves korodig nézték a szüleid, hogyan fürdesz? Mivel egyke vagyok, nem tudtuk húzogatni a testvérünk fitymáját. Miért nem a mentális betegségekhez írsz ki egy ilyen kérdést?
2023. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Általános végeig
2023. szept. 3. 10:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elég gáz, mert engem már általános iskolás korom eleje óta magamra hagytak a fürdőszobában. Akkor is egyedül voltam, amikor először önkielégítettem. Azután szaladtam anyámhoz, hogy köpött a gyíkom. Ő mega kezembe nyomta a már előre megvett " A gólya hozza?" című könyvet. Semmit nem mondott először, csak egyből nyúlt a könyvért. Nem is értettem, hogy honnan húzta elő ilyen gyorsan?
2023. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is nézték,elég ciki volt,de megszoktam
2023. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
A kérdező már tiltva van.
2023. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

A kérdéssel semmi baj nem lenne. Én most is emlékszem, ahogy anyám húzgálta kisfiúként fürdetéskor. Régen ráadásul még a bátyámmal együtt fürdetett minket. Később már csak rákérdezett.


Óvodásként a szomszéd lányokkal együtt doktorosat játszottunk egy mezőn. Emlékszem megvizsgálták a fütyimet és egy lóherét tettek a makkomra, amire visszahúzták a fitymámat, hogy a növény kilógott alóla. Felnőtt fejjel visszatekintve persze ez már ilyen erotikus, de mégis ártatlan játék volt.


Az már inkibb ciki volt, amikor az iskolaorvos előtt kellett felhúzni kb. 14 évesen. Sorozáson is biztos megnézték volna, ha nem lettem volna egyetemista.


Aztán az urológus nézte meg és pár nappal rá már a műtőben ő mutogatta illetve húzgálta az orvostanhallgatóknak demonstrálva, hogy miért végeznek körülmetélést fitymatúltengés es enyhe szűkület miatt. Még tisztán emlékszem, amikor utoljára a wcben megnéztem előtte. Azóta pedig nem is hiányzik, mert megszabadultam ettől a problémától. Ennyi a fitymaügyi saját történetem.

2023. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Enyhe szűkületem volt,gyakran kellett húzogatnom,volt valami kenőcs is.Kellemetlen volt,szégyelltem
2023. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabcsi ***** válasza:
100%
Nekem szűkület volt, így mindig tornáztatni kellett. A doki lehúzta, hogy ez kevés, majd lerántotta.
2023. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!