Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vajon mi lehet?

Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
A páromnak, miután szexelünk, fehér hólyag szerű dolgok jönnek ki a péniszén. Ez miért lehet? Nem tudom mihez hasonlítsam, olyanok mint a fordisz pöttyök, de aztán elmúlnak. Azt mondja fájnak neki, nem tudjuk mik lehetnek. Talán fertőzöm?

2023. szept. 6. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valamilyen fertőzés áll fenn.

Ez régebben is előfordult vagy a kezdetektől fogva?


Mert az jutott még eszembe, hogy a testnedvet nem bírja, érzékenyebben reagál rá. Esetleg óvszerre vagy sikositóra is igaz lehet.

2023. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy a testnevdemmel vam problémája? :D
2023. szept. 6. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mivel nem ugyanaz a ph, így előfordulhat.


De együtt vizsgáltassátok ki magatokat.

2023. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a testnedveddel lenne problema akkor inkabb piros, gyulladt lenne a penisze, ez inkabb fertozesnek tunik, hpv szokott feher pottyokkel jarni. Mindketten menjetek el a bor es nemibeteg gondozo szakrendelesre, beutalo nem kell, idopontot kerjetek telefonon.
2023. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nem biztosan fertőzés, de érdemes orvoshoz menni.


Valamilyen mirigyek túl működése is okozhatja ezt. A neve sajnos nem jut eszembe. Műtét sincs rá, jelenleg.

2023. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugye nem pcos-ra gondolsz?😅
2023. szept. 10. 02:34
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Ne haragudj, férfiaknak PCOS? Nekem van, de én nő vagyok. Csak nőknél fordulhat elő.. Istenem xD


Most jót nevettem, már bocs..

2023. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha egy nőnek pcos-je van, és szeretkezik egy férfival, nem kapja el NYILVÁN de jelentkezhetnek a falloszán tünetek:) gondolom.
2023. szept. 10. 07:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!