Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Első szex, fitymaszűkület és...

Első szex, fitymaszűkület és túlérzékenységgel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vázolom a helyzetet:

16 éves srác vagyok, eljött az idő, megvan a bomba csaj meg minden egyéb…

Viszont akad egy kis probléma: a fitymám kiskoromban le volt ragadva, kb 3 évesen, a doki mindig figyelte, évente 1x anyuék vittek hozzá hogy megnézze jó e. Jó volt minden, kb 2 éve megint az volt hogy le is ragadt, meg be is szűkült a fitymám. Elmentem dokihoz, aztmondta, hogy a kádban csináljak vele mindenféle dolgot, na hát ezt meg is tettem, visszamentem hozzá 1 év múlva ( azaz 1 éve ) és aztmondta hogy nem kell műteni, mert elég jól haladok.

1 hete voltam nála, mondtam neki hogy szeretnék nemi életet élni stb stb, aztmondta a fitymámra, hogy nem teljesen jó de megpróbálhatom.

Szerintetek? Mennyire lesz szar érzés? Kitérnék a lényegre:

Rájöttem hogy rettentően érzékeny a makkom, a volt csajomnak megpróbáltam berakni de ahogy hozzáért érezni kezdtem ilyen szúró fájó érzést, rögtön mentem a dokihoz, mondtam neki h biztos be van gyulladva, mondta hogy nem, csak érzékeny, majd megszokom.

De nem, még mindig kurvára fáj vagyis inkább kellemetlen ha hozzáérek..

Tanácsok, tapasztalatok? Bármi nagyon jól jön. Köszi hogy elolvastad :)



2023. szept. 11. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem, ha megmerevedik, nem lehet visszahúzni. Nem is húzom, és semmi bajom nincs tőle.

És szintúgy nekem is érzékeny ha nincs rajta a bőr.

Nem vagyok orvos szóval nem garantálhatok semmit, de személyes tapasztalat alapján annyi tudok írni, hogy sz@rd le, és ne húzd vissza. Ha meg teherbe akarod ejteni (nem most, persze, hanem ha majd eljön az ideje), akkor csak benyomod addig, hogy picit visszahúzódjon, a többi meg sima. Bár gondolom ezt már kitapasztaltad anélkül is.

2023. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gabcsi ***** válasza:
77%
1 év alatt nem tágult meg, mit csináltál a kádban??
2023. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
#2 nekem sem akart összejönni, fel is adtam utána. ':)
2023. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 gabcsi ***** válasza:
12%
#3 metélés lett a vége?
2023. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem lett. Egyszerűen csak beletörődtem. Nem gátol semmiben, tök jól elvagyunk.
2023. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel a panasszal háziorvosnál vagy urológusnál voltál? Ha csak háziorvosnál, akkor el kellene menni urológushoz.
2023. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem műtesd meg nem nagy cucc megműtenek 1 napot ott vagy meg néznek haza mész kenegeted 1-2 hétig aztán kész. Nem lessz érzékeny nem kell vele foglalkozni lehet 1 napot se kell ott lenni csak én nekem altatás is volt
2023. szept. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nemrég volt az első szex. Olyasmi helyzetben vagyok mint te de nekem valamivel enyhébb.

Nyugalomban szinte észrevehetetlen, mereven pedig a fityma legvége egy picit szűk, gyűrű alakban ami miatt még hátra tudom húzni de nehézkesen, és kellemetlen érzés.

Masztinál még sosem húztam hátra a bőrt, így szexnél sem tettem.

Az elején furcsa volt a páromnak, de azt mondta hogy nem rossz, őt nem zavarta még orálnál sem. Szexnél meg mind1.

A makkom nekem is érzékeny mert mindig bőrben van.

Szóval nyugodtan hagyd a makkon a fitymát és csinálj mindent úgy. Nagyon jó!

2023. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zeldor ***** válasza:

A kádban, jó meleg vízben próbálj játszani vele. A saját tapasztalatom lehet hogy sokat segít. Az én szüleim nagyon odafigyeltek rám és nekem ezért mindig is hátrament teljesen óvodás korom óta már. Viszont a makkom mindig annyira érzékeny volt hogy a szemgolyómat könnyebben megérintettem volna. Még 8adikos koromban is. Aztán idővel elmúlt és mindig úgy vertem hogy a bőr a makk alá ment de a makkhoz nem nyúltam hozzá.

Ma már ha úgy hordom hogy a makk csupaszon van akkor sem fáj. Kicsit érzékeny de akár munka közben is így lehet, nem zavar.

2023. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Korábban nekem is ilyen érzékeny volt. Sokat kell verni, egyre erősebben és úgy remélhetőleg hozzászokik az erősebb ingerekhez!
nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!