Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nagyon kicsi piros pattanás...

A nagyon kicsi piros pattanás szerű dolog jelenhet baj a pénisz tövén?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen nagy dolog épp hogy látszódik, csak éreztem hogy picit érzékenyebb ott, és beparáztam hogy valami baj lehet. Volt már valakinek hasonló?

2023. szept. 12. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtüsző gyulladás
2023. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elmúlik magától, vagy kell bármit csinálni vele?
2023. szept. 12. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyomkodod hamar elmúlik.
2023. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jobban megnéztem most fürdésnél, és alapból nekem van 1-2 ilyen kis "göb" a péniszemen, de az urulógus azt mondta ez nem az ő területe, hanem a bórgyógyászé. Lehetséges hogy mégegy jelent volna meg ebből a kis valamiből? Olyan nehéz bármi érdemleges infót találni ezekről a bőrgyógyászati rendelés meg több hónapos várakozás jelenleg.
2023. szept. 12. 18:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert az előző is be volt gyulladva pár napig, és kicsit meg volt dagadva aztán csak ott maradt, de nem fájt se semmi. Nem is tudom már pontosan mit mondott rá a doki, de talán nyirokcsomó duzzanatot.
2023. szept. 12. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs nyirokcsomó magán a hímtagon (a lágyékban található néhány).

Az inkább egy gyulladt nyirokér lehet ott, vagy valamilyen trombotizált (elzáródott) véna lehet a háttérben.

Ha nem tartotta szükségesnek tovább vizsgálni az urológus, és nem is utalt tovább a bőrgyógyászhoz, akkor inkább az első lehet, ami egy idő alatt magától is elmúlik.

Ha mégsem, akkor érdemes visszamenni vele az urológushoz, mert ezek közül egyik sem bőrgyógyászati probléma.

A szőrtüsző gyulladás csak akkor veszélyes, ha elvakarod, ugyanis éppen az elvakarással "terjed", és akkor még több szőrtüsző gyullad be az érintett területen, és a környékén.

2023. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Bőrgyógyászhoz továbbküldött, de mondta hogy nem vészes dolog, de nézessem meg ha zavar. Novemberbe megyek majd akkora kaptam időpontot.
2023. szept. 15. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor menj el mindenképpen.

Eszméletlen, hogy milyen várólisták vannak már egy bőrgyógyászati szakrendelésre is. Akkor milyen várólisták lehetnek bizonyos műtéti beavatkozásokra?🤔

2023. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!