Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennyi évesen normális a 18...

Ennyi évesen normális a 18 centi? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Van egy 12 éves haverom, de simán mondanám azt, hogy 14. 170 cm magas,50 kg.

Tényleg jó barátok vagyunk, nem vagyunk szégyellősek egymás előtt. Egyszer láttam a péniszét, de nem akartam elhinni amit látok. Megkérdeztem tőle, hány centi. Azt mondta 18. Ennyi évesen ez normális?



2023. szept. 14. 15:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit, hogy szőrös neki nagyon.
2023. szept. 14. 15:04
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Normális. Hamar serdül biztos..
2023. szept. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki, aki nem azért sírdogál itt a gyakorin, mert kicsi. Az is igaz, hogy nem a sajátja. Akkor meg mi köze hozzá?
2023. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon ritka lehet, de simán lehetséges. Én azon kevesek közé tartozom, akinek hatalmas mérete lett, 23 centis a farkam. Biztos, hogy van az enyémnél is nagyobb, csak elképesztő ritka.

Már kamasz korom előtt is jóval nagyobb volt a farkam mint a többi fiúnak, rendszeresen méregettük össze táborokban és egyértelmű volt.


Amikor meg beindult a kamaszodás, először 10-11 éves korom körül, akkor meg brutál nagyot nőtt hirtelen, és kb még hatodikos voltam amikor már férfi öltözőkben öltözésnél, zuhanyzásnál úgy vettem észre, hogy bár a legtöbb felnőtt férfi még magasabb nálam, de nekem már majdnem minden szembejövő felnőttnél nagyobb farkam van, aztán voltam kb 12-13 éves. Szintén a tövénél abszolút szőrös volt nekem is.

Nekem olyan 15-16 éves koromra el is érte a végleges hosszát, utána már csak vastagodott, de az is beállt 18-19 éves koromra.

2023. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
#4-es, ez komoly? 🙄 15-16 évesen 23 centis méret? 🤔😳
2023. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
5ös, dehogyis komoly. Van neki max 13 cm :D, csak itt nagyzol a nemlétező nagy méretével.
2023. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez az együtt mértük olyan kamu történetnek hallatszik. Vagy én vagyok konzervatív, de mi a srácokkal nem kezdtük el egymás farkát hosszasabban nézegetni vagy méricskélni.
2023. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Nekem 14-15 évesen volt 17-18 cm. Azóta hosszra nem nőtt semmit, de vastagodott.


Ritka dolog ez nagyon. Ez az összemérős dolog ekem eléggé fura...

2023. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 12 évesen már 18cm volt. Azóta nem sokat változott, max 1 centit nőtt.


18f

2023. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Normálisnak nem mondanám, hiszen sok felnőtt férfinek sincsen 18 centis pénisze.


Az általad leírtak alapján lehet:


1. A haverod testileg korán érő típus. (Erre utal pl.hogy idősebbnek nézed eleve, mint amennyi valóban.)


2. A srác péniszét feltételezem, hogy lankadtan láttad és ez alapján hasonlítottad a sajátodhoz. Na már most ilyenkor abszolút nem reális egymáshoz mérni, mert valakinek már alapba nagy és erekciós állapotban sem lesz sokkal hosszabb (ezt a típust hívják húspénisznek) és van akinek lehet hogy lankadtan akár egész pici, de merevedésnél akár 2-3-4x nagyobb lesz (ezt a típust vérpénisznek hívják). Ha pl.az öltözőben látod egy húsfarkú haverodét, a tiéd meg vérfarok, látszólag nagy a különbség, de lehet, hogy merev állapotban meg pont egyezik a méretetek vagy majdnem. Szóval az sem kizárt, hogy a haverod csak füllentette a 18-at, hisz valószínűleg úgysem látod állva neki.


3. Ha a haverod a frankót mondta, akkor nagyon szerencsés fiú és örüljön neki, hogy már fiatalon így eleresztette a természet...! Könnyen lehet hogy még nőni is fog, nagy korára meg 20+ lesz neki.

2023. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!