Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez szifilisz esetleg HIV?

Ez szifilisz esetleg HIV?

Figyelt kérdés
Voltam a parommal többször gumi nélkül is és rajta kijottek ilyen afta szerű kiütések a szájaba meg a torkában. volt orvosnal is de nem mondtak ra neki semmi különöset. el mult mar neki egyszer aztan megint elojott kb egy honapja megy igy. lehet tul aggodom lehet nem. nehezen tudom ra venni barmire is ilyen téren. rajtam nincs semmi tunet egyedul tegnap jott ki a szamban egy kis afta szerű valami meg a csuklomnal egy kisebb viszkető valami de ennyi nem tudom en is kezdjek aggódni vagy ne.

#szifilisz #HIV #nembetegseg
2023. szept. 18. 01:21
 1/5 anonim válasza:
0%
Mi az az afta?
2023. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szifilisznek és a HIVnek teljesen más tünetei vannak.
2023. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
Leírásod alapján ez inkább herpesznek tűnik, szóval érik egy antibiotikum kúra. Biztosra csak egy nemigyógyász tudja megmondani és ha elfogadsz egy tanácsot: sosem ciki bemenni a bőr -és nemibeteg orvoshoz, csak egóból nem szűrésre járni viszont az! Hajrá és jobbulást!
2023. szept. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El kellene menni STD szűrésre mind a kettőtöknek, akkor eldőlne a kérdés.
2023. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Endura ***** válasza:
Az afta nem némi úton terjed.megsérül a száj belső nyálkahártyája vmiért,pld.ráharap az ajka belső oldalára és pár nap múlva már meg is jelenik az afta.kellemetlen csípő érzést okoz,de nagyon jól gyógyul.fehér kis körök jelzik az aftát.ecsetelni lehet,de a corsodyl is tökéletes rá.
2023. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!