Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis piros karika a péniszen ???

Kis piros karika a péniszen ???

Figyelt kérdés

A makkom pereme táján van egy kb 0.5-1 cm átmérőjű piros kör a péniszem bőrén (/a fitymán, bár nemtudom, hogy az a rész még fitymának számít-e xd). A körön belüli bőr lapos, másmilyen tapintású és kicsit jobban tükröződik rajta a fény.

Pattanásra gondoltam mikor megláttam de annak akkor nemkéne dudorodnia kicsit vagy valami ?


2023. szept. 19. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászatra menj, ezzel inkább ne kisérletezz házilag.

Ha csak piros kör, akkor lehet állatszőr okozta gombásodás, de látatlanban nem lehet többet ennél tippelni.

2023. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd le a gumigyűrűt róla.
2023. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha felhívok egy bőrgyógyászati rendelőt, telefonon keresztül körülírva is megpróbál megoldást javasolni, vagy kizárólag személyes konzultáción ?
2023. szept. 20. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak személyesen.
2023. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Drágám! Én értem, hogy ózdkodsz az orvosoktól, az orvosi vizsgálatoktól (nagyon sok pasi is így van vele) DE ezt nem lehet távgyógyítani, főleg nem telefonon keresztül. A Bőrgyógyászatra nem kell beutaló, de elképzelhető, hogy így is időpontot kell kérni. "Kösd fel az alsóneműd", és kérj időpontot.

(#1-es voltam, egy régesrégi ápolónő & asszisztens)

2023. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát.. nem volt bátorságom felhívni 😅 Viszont már szinte nem is látszik. Így meg már nemtudom, hogy lenne-e értelme.. Már csak képen tudnám megmutatni, hogy hogy nézett ki mikor megjelent.
2023. szept. 29. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor reménykedjünk, hogy nem volt valami komoly dolog. Máskor azért összeszedhetnéd magad, mert csak egyszer kell, hogy komoly legyen, te meg félvállról veszed, bár kívánom neked, hogy ne legyen ilyen soha.

(#1 és #5 válaszoló)

2023. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!