Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsit intim kérdés de nektek...

Kicsit intim kérdés de nektek mekkora volt 14 éves korotokba?

Figyelt kérdés
Fura egy kicsit a kérdés de most úgy adódott hogy együtt öltöztem egy 14 évessel és az ő csomagja kb akkora mint az enyém most. Ez hogy lehet nekem volt kicsi 14 évesen vagy ő már túl előrehaladott? Nekem 14 évesen kb 11 cm volt állva. Nektek?

2023. szept. 21. 12:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom, hogy itt egyes kommentelők hol élnek?

Tény, hogy a kérdező is furán adta elő a szitut, de alapvetően szerintem teljesen természetes dolog, ha egy apa és fia látják egymást meztelenül.

Pl.ha a fiatokkal vagy faterotokkal uszodába mentek, az öltözőben vagy tusolóban nem veszitek le a gatyát egymás előtt? Na ne már...!


A kérdésekre válaszolva:

14 éves korra a legtöbb fiúnak már eléri kb. a felnőttkori méretet a pénisze. Hosszúságot tekintve legalábbis. Utána már inkább csak vastagszik még valamennyit.

Persze vannak kivételek is, valaki később érő típus.

A mai srácok már hamarabb érnek testileg, mint a mi vagy a még idősebb generációk. Ez tény.

14évesen nekem is 11cm volt állva, ahogy neked.

A másik dolog, hogy apa és fia között is előfordulhatnak nagyobb méretbeli különbségek. Ilyen ez a genetika, a gyerek nem csak az apja génjeit örökli szerencsére!

Nálunk például pont ez a helyzet, a fiam 13 éves és alap állapotban is jóval hosszabb már a fütyköse mint nekem. Olykor előfordul reggelenként, hogy még félálomban pizsiben kijön a fürdőbe vagy a konyhába, és látom ahogy áll neki a sátor. Hát nem csak lankadtan hosszabb már az övé, hanem erekció közben is.

Én mindenesetre örülök annak, hogy a fiammal bőkezűbb volt ilyen téren a természet, mint velem! :)

43f

2023. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
67%
én teljesen elégedett vagyok a méretemmel.. én az idővel nem vok elégedett mielőtt elsülök :/ de senki se tökéletes
2023. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18cm volt. Lehet lepontozni, de ez az igazság. Azóta viszont nem nagyon nőtt.


18f

2023. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
#31 Ritka sok baromságot hordtál össze egy kommentbe.
2023. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
16%
31 igen.. jól mondtad nem veszem le! nem szokás mutogatni magunkat a családtagok előtt. intim dolog csak a párunk lásson meztelenül oszt ennyi :)
2023. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 budaiz ***** válasza:
79%

#35 nem mutogatás ha át kell öltözni más férfiak előtt akár a fiad előtt. Természetesnek kellene ennek lenni.

Régi időkben pl katonaságnál ezt nem lehetett elkerülni nem a másikat lesték.

Válasz a kérdésre nekem kb 15 cm volt állva aztán még növögetett egy év kellett hogy elérje a végleges méretet. Nem vagyunk egyformàk kinek hogy alakul.

2023. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
83%

A legutolsó kutatási adatok szerint, a férfi nemi szerv átlagosan 21 éves korig képes a növekedésre, de vannak akiknek már e kor előtt jóval is kialakulhat a végleges méretük, és vannak, akiknek még 24 éves korukig is növekszik.

Férfiak között is előfordul sokszor, hogy szégyellősek egymás előtt. Ennek számtalan oka lehet: gyerekkori traumák, önértékelési zavarok, családi szokások, stb.

Tudomásul kellene venni, hogy nem vagyunk egyformák. Sem genetikai, sem anatómiai, sem gondolati, sem az egyéni preferenciák, a viselkedés, a reakciók, stb. szintjén.

A legnagyobb baj az, hogy a legtöbb ember a különbségeket keresi más emberekkel kapcsolatosan, és nem a közös dolgokat, nem a közös kapcsolódási pontokat. Ezért van a sok ellentét az emberek között.

2023. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
16%
36 os bocs de nem fogok itt vitatkozni egy random idegennel, én azt mondom nem természetes és pont! te meg úgy csinálod ahogy szeretnéd
2023. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
#35 ez azért családonként változik. Nálunk pl bárki simán meztelen itthon, látja a másikat, nincs ebben semmi.
2023. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
76%

Ki szereti a spenótot?

És ki az, aki szereti a spenótot, és szeret meztelenkedni mások előtt?

És ki az, aki szereti a spenótot, de nem szeret mások előtt meztelenkedni?

Hiába... Nem véletlenül vagyunk különbözőek. Ki ezt, ki azt, ki pedig amazt szereti (vagy nem)... :))

2023. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!