Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák lehet a here tetején...

Hererák lehet a here tetején ilyen ér szerű dudoros csík?

Figyelt kérdés
A herém tetején a mellékhere mellett észrevettem egy ilyen dudor szerűséget. A HERERÁK CSAK BORSONYI MÉRETŰ LEHET? Nekem olyan ez most mintha valami ér lenne, egy ilyen ragyás csík, de nincsen borsó méretű. Illetve hosszanti irányába de, de a szélessége 1-3 mm lehet. Elég kemény. Ja és magán a heren van, nem a zacskón, nem mozog. Mi lehet az, én nagyon bestresszeltem most emiatt.

2023. szept. 24. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a here viszérsérv gyakoribb. Főleg a ballos golyón.
2023. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez a jobb, az kimaradt.
2023. szept. 24. 18:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még akármi is lehet. Nem csak rák.
2023. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy nem az. Már voltam urologisnál több mint 1 hónapja, de ő akkor nem érezte, és valamiert uh-t sem tudott csinálni. Holnapra kaptam idopontot, de nagyon parazok.
2023. szept. 24. 18:35
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja és a mérete nem változott az elmúlt 1 hónapban szerintem egyáltalán
2023. szept. 24. 18:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi lett az UH eredménye?

Here-visszér?

2023. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen semmi. Kicsit fura volt. Mindenesetre lesz vérvétel és megnézik úgy is. Remélem ott sem mutatnak ki semmit.
2023. szept. 27. 23:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha nem láttak semmi elváltozást, akkor negatív a lelet. Ha a lelet bizonytalan vagy árnyékot ad valami, akkor tovább kell vizsgálni.

Le van írva minden a leletre.

Az EESZT-ben is meg tudod nézni.

2023. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Akármi is legyen kérdező, mindenképpen járj utána minél előbb. Nekem UH-n echoszegény volt, MR-en meg nem tudták eldönteni. A végeredmény az lett, hogy eltávolították az egyik herém. Utána elküldték biopsziára, ahol kiderült, hogy rosszindulatú. Ezt csak azert írom, mert hasonló tüneteim voltak, viszont én éreztem, hogy 1 hét alatt is nőtt a csomó. És igen, adhat áttétet, ez az egyik legveszélyesebb része.
2023. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Fél év alatt vitte el a hererák az egyik sportoló (atletizáló) barátomat 26 éves korában.

Futballoztak és tökön rúgták, és nem ment el a fájdalmaival csak egy hónap múlva. Mire kivizsgálták, már áttétes volt. Kétszer műtötték, és a második műtét utáni kemót már nem élte túl.

A szemem láttára "fogyott el" egy 85 kilós atléta fél év alatt feleannyi súlyra. Esélye sem volt a túlélésre, de mégis az utolsó percig reménykedtünk a csodában. Nincsenek csodák.

2023. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!