Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megtörlitek a péniszeteket...

Megtörlitek a péniszeteket vizelés után akkor is, ha piszoárt használtok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 25. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem használok piszoárt
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

csak kirázzuk.

azt olvastam 15 rázás utan már masztinak szamit, igy mindig csak 14-et huzok rajta.

2023. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Piszoároknál általában nem szokott lenni papír, ezért nem. De a kabinos wc-ben sem szoktam, ha idegen helyen vagyok. Csak otthon törlöm meg.
2023. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Körülmetélés óta könnyebb lerázni. Azelőtt mindig a fityma alatt maradt pár csepp. A szüleim sosem tanítottak meg arra, hogy törölgetni kellene, nem is lenne erre mód nyilvános helyen.
2023. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem sokszor kényszerülök, de nem is szeretek piszoárt használni, mindig kabin, ha lehet.

Papírral felitatva a maradékot, nekem nincs semmi utócsepegés.

Fityma nem csonkolt, eredeti.

2023. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, kiskoromban apukám így tanította, és szerintem is felesleges.Mondjuk, ha hosszabb a fitymád? az okozhat kisebb gondokat emiatt, de szerencsére ez engem nem érint.
2023. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!