Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfinak milyen tisztasági...

Férfinak milyen tisztasági betétet lehetne használni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És mégis minek?

Segged töröld meg, ha a vizelet csepeg, ahhoz meg a nők se tisztaságit használnak, van rá inkontinencia-betét.

2023. szept. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2023. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2, de ő tisztaságit akar.
2023. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, de olyan csak női van. Ezek speciálisan férfiaknak készültek.
2023. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazából senki nem látja milyen van rajta, eddig az enyémet próbálta ki neki az is jó amúgy.

Néha van hogy reggel van így kis kellemetlenség neki, és én mondtam neki hogy, próbálja ki az enyémet, nincsen amúgy vele gond, csak gondoltam meg kérdezek itt is pár embert hogy mások esetleg hogy vannak ilyen helyzetben.

2023. szept. 28. 07:53
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

De neki nem lehet olyan kis kellemetlensége, amire a tisztasági betét való.

.

2023. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a Jessa DM-es márkájú férfi inkontinencia betétből az 1-es tipusú lenne a tisztasági betét, csak az kevésbé fordul elő. Gondolom a legtöbbször a level 2 veszik, ezért azt tartják. Az első linken a negyedik képen látható a rajza, hogy milyen.

(#2-es voltam)

2023. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Osrvoshoz kell menni a kellemetlenséggel, mert aztán okozhat impotenciát, meddőséget, rákot, stb.
2023. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak igaza van, ki kell vizsgálni minél előbb, mert ha baj van az időfaktor nagyon sokat szàmít.
2023. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!