Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig tartott és...

Mennyi ideig tartott és hogyan fogadtátok el, hogy az intim méretetek kisebb, mint az átlag - vagy amit könnyű elfogadni?

Figyelt kérdés

Rettenetesen zavar, hogy 182 centi magasság ellenére pont az intim méret maradt átlag latti. 10 centivel áldott meg a sors, amit szégyellek. Futok, úszok, próbálok kompenzálni, hogy legalább a vizuális outfit legyen előremutató - az elfogadást nem segíti. Volt megalázó és nagyon negatív szexuális élmény, így gyakorlatilag kétszer voltam lánnyal - mind a kettő borzalmas élmény volt. Mindez 24 éves koromra.


Hogyan lehet elfogadni ezt a méretet? Hohgyan jussak el odáig, hogy ne szégyeljem? Aki hasonló helyzetben van, annak hogyan sikerült?



2023. szept. 30. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig nem sikerült, pedig pont dupla annyi idős vagyok mint te.
2023. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, sajnos. Elfogadni nem lehet, de mereven 10 centi? Mert az mondjuk tényleg gond.
2023. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az elfogadás elsősorban önelfogadás. Ha NEKED semmi bajod MAGADDAL, akkor másoknak is kevesebb esélyt adsz, hogy bármi problémájuk legyen veled. Ne titkold, ne szorongj, ha szóba kerül, mosolyogva mondd el, hogy ez van és kész. Más, előnyösebb tulajdonságaid fejleszd, azok miatt fognak szeretni. Engem biztosan nem zavarna a méreted, ha mellette egy sármos, intelligens pasi vagy.
2023. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzést - a "ha" sajnos mindig ott van. :)


Éppen ezért sportolok és próbálom fejleszteni magam, hogy legyen valami, ami miatt az érdeklődést fel tudom kelteni. Sajnos kétlem, hogy kielégítő szexuális élet nélkül ma egy nő kitartana egy férfi mellett.

2023. okt. 3. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora, emiatt szerintem ne aggódj, nem igazán számít. Legyél magabiztos és senkit nem fog zavarni. :D
2023. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az számít hgy mereven mekkora! Ha mereven 10centi, akkor kéz, nyelv használd amid van! Sok nőnek 18 centi is kicsi de van olyan akinek meg 15 centi is sok! Én meg 16 centivel is szorongok kicsit, pedig pont átlag méretem van (elvileg)! Lankadva meg 12 :/


AKI SZERET AZ MEG UGYSE A MÉRETED FOGJA NÉZZNI! Lényeg legyél helyes KICSIT sportos és a LEGFONTOSABB az ÖNBIZALOM!


Vagy van műtét, olaj.. stb

21F

2023. okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem 16 és fél centis

és kamaszkoromban nagyon ideges voltam én is hogy ilyen kicsi

még most is :D meg hogy nem jó az alakja..de valójában nem számít ez ennyire srácok.

24/f

2023. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!