Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden este szédülök fáj a...

Minden este szédülök fáj a fejem meg rosszul vagyok. Ez mitől lehet? Mindig fürdés után... Nagy lehet a vérnyomásom a meleg vízbe fürdés után? Inkább fürödjek hideg vízbe? Még csak 16 vagyok de már lehet nagy vérnyomásos?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Írj egy vérnyomásnaplót egy hétig. Minden reggel felkeles utan, napkozben es este.

Illetve mindig amikor szedulsz. Irj mindegyik ertek melle pontos idot is. Ezt kuldd el a haziorvosnak. O onnan fog tudni segiteni

2023. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég, ha egyszer-kétszer megméred a vérnyomásod, ugyanis az is lehetséges, hogy a meleg vízben fürdésnél kitágulnak a bőrerek és csökken a vérnyomás, romlik az agy vérellátása. Egyébként sem egészséges a meleg vízben pancsolás.
2023. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, hogy válaszoltatok kicsit most aggaszt ez aggódok mitől lehet.
2023. okt. 16. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony vérnyomás okozta régen ugyanezt. Az meg kb a legjobb "betegség". Szóval no para csak türelem. Sokmindentől lehet
2023. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A meleg víz az oka.Ne legyél sokat meleg vízben.
2023. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meleg víz kitágítja az ereket, több hely jut a vérnek. tehát lazul, a második diasztolés érték csökken. amúgy ha meg se mérted a vérnyomásod, hogy jutsz ilyen következtetésre? Mérd meg. De 16 évessen tuti nem ez a baj. Valószínübb sokat vagy a kádban, felkelsz hirtelen, a meleg víz csökkenti is kicsit, és leesik a vérnyomásod. az okoz szédülést, és fejfájást. A magast észre se veszed 200/ 100 ig
2023. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm mindenkinek!
2023. okt. 16. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget naponta?
2023. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fürdés helyett zuhanyozz.
2023. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!