Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párom folyamatosan vakaródzik...

Párom folyamatosan vakaródzik odalent. Ez normális a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Elvileg csak azért viszket neki, mert nő vissza a szőr. Elhiszem neki, hogy van ilyen, nőként nekem is van pár ilyen nap (kb havonta-2havonta borotválkozunk intim részen). De szinte minden nap látom, hogy vakarja, gatyán keresztül is akár. Van, hogy gyakrabban (egy 10 perces beszélgetés alatt 5-6x), van, hogy ritkábban (naponta 5-6x összesen). Féltem kicsit őt és nem szeretném ha ez valami betegség lennen amit nem veszünk észre. A bőre egyébként egészséges, a golyók egyedül kissé pirosas színűek, máshol nincs pír vagy elszíneződés. Néha van viszkető érzésem szex utàn nekem is, de nőgyógyász nem talált semmit, meg hamar el is múlik. Férfiak! Segítsetek, ez a vakarózás normális? Nem akarom ezt figyelgetni egész nap, de akaratlanul meglátom, ha gyakran csinálja a párom, plusz néha utcán is előfordul, akkor még zavar is.

2023. okt. 17. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik normálisnak. Sztem egy kivizsgálás nem ártana. Gomba is lehet akár.
2023. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Milyen orvos vizsgálja ezt?
2023. okt. 17. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bőr-és nemibeteg gondozó.
2023. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem véletlenül növesztett oda szőrt a természet....
2023. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Én egyszer vágtam le a szőrt, borzalmasan viszketett utána és még piros pöttyös is lett , soha többé. Full szőr megint
2023. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiányzik pénz a közös kasszából? Örömlányoktól lehet kapni kis trikót.Szerintem csináld szájjal egy ideig gumival,amíg nem lesz biztos, hogy semmi baja!!👍
2023. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Alternativakent, biztos, hogy ez nem affele kenyszeres szokassa valt nala? Nekem gimnaziumban volt olyan tanarom, aki husz masodpercenkent a tokeihez kapott. Mar rohogni se volt kedvunk.

Vallalhatatlan is, barmi oka is van. De ahogy sok torokkoszorulos, szipogo ember idegalapon csinalja, ez is lehet eppen.

2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőre és azért viszket. Nem kellene borotválni és nem fog viszketni.
2023. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A nem borotválás hosszú távon egyelőre nem opció, mert mindkettőnket zavar orálnál egy bizonyos hossz felett (göndörödő, szájadban maradó dzsungel) az intim szőrzet. Én rövidre vágom elektromos borotvával, ő viszont úgy szereti, hogy ha megcsinálja egyszer végre, akkor azt teljesen levágja. Veszek neki testàpolót, bőrnyugtató krémet, meg hozok édesanyámtól aloe verát, megnézzük, hátha ez javít a tüneteken. Ha nem, megnézzük vannak-e orvosi okai (látszólag nincsen semmi gond, a bőr irritációjának hiánya miatt nem rohanunk orvoshoz egyelőre). Meg mert ő sem akar... :D
2023. okt. 17. 22:35
 10/18 anonim ***** válasza:

Borotválástól van

Próbald rávenni hogy csak trimmelje 0ásra

2023. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!