Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi is el tud kapni húgyúti...

Férfi is el tud kapni húgyúti fertőzést nyilvános wc használatával vagy csak a nők?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nők sem :D Legalábbis, ha nem törli a wc-deszkába a vagináját.
2023. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Minimális esély van rá egy nőnek id, hogy bármit elkapjon pl ülőkéről, ellenben hs megfogod a kilincset, aztán magadhoz érsz ( szem, száj, pénisz,stb), akkor nő az esélye.
2023. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszos kézzel fogdosod össze a péniszedet, akkor igen, de nemcsak a nyilvános vécén, hanem bárhol. A férfiak ugyanúgy elkaphatnak húgyúti fertőzéseket, ha a higiéniai körülmények nem megfelelőek.
2023. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert én 2 éve nem voltam nővel és nem is volt semmi bajom… Viszont 8.-án használtam egy elég csúnya nyilvános WC-t és a koszos ülőkére ültem rám, meg amúgy ja a kilincset is megfogtam, de aztán amikor kijöttem mostam kezet. Nem szoktam nyilvános wc-t használni, de most nagyon kellett…


Lényeg, hogy kb. 10.12. óta elég komoly csípést érzek pisilésnél és eléggé fáj.


Azon gondolkodom, hogy vajon a WC használatakor kaphattam el valamit, vagy esetleg még több mint 2.5 éve valamit lánytól (olyan 6-7 egyéjszakásom volt akkoriban, bulikban, de orálon kívül használtunk óvszert) kaptam el és egész idáig lappangot tünet nélkül?


Mert hogy orvosnál nem voltam…


Esedékes egy STD szűrés, de sajnos jelenleg nem nagyon fog menni, mert próbaidőn vagyok és pl. most majd szombaton is be kell mennem, más miatt már egyszer hiányoztam és csak jövő hónapban vehetek ki szabadságot.


Lehet így valami súlyos?

2023. okt. 18. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
#1 Senki nem törli a vécédeszkába a vagináját, de ha megfogod a kilincset, vagy a fülkeajtó gombját, ami előtte a pláza előtt hesszelő Orsósék összes nőtagja végigfogdosott, aztán azzal a kézzel érsz hozzá a vécépapírhoz, vagy a tamponhoz, betéthez, akkor számíthatsz néhány meglepire.
2023. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a WC deszkához érne a farkam mikor leülök , ezért mindig teszek oda papírt. Túl vastag.
2023. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pénisz vastagságának mi köze van a wc deszkához?


Egyébként kérdező, simán be lehet nyelni bácsit akár piszoárnál is. Mivel a vizelet ahogy bármilyen felülethez ér, a vizeketsugár erőssége miatt valamennyire fröcskölődik, és még ha nem is látványosan, de vissza is kerülhet az apró cseppekből a péniszre.

2023. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
22%
Húgyúti fertőzéssel mindenki találkozik naponta. Ha rendben van az immunrendszered, nem tud eluralkodni rajtad.
2023. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!