Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kell tenni a fitymaszűköle...

Mit kell tenni a fitymaszűkölettel, ha egyébként nem fáj és nem korlátoz?

Figyelt kérdés

Nyugalmi állapitban simán hátra lehet húzni a bőrt, de erekciókor abszolút nem. Nem feszül, nem okoz fájdalmat, és tudom nyugalmi állapotban tisztítani is.


Attól tartok, hogy a jövőben a partnereim furcsálni fogják így, vagy hogy a későbbiekben bármilyen egészségügyi nehézséget okoz ha így marad.


Érdemes valamit tenni vele, vagy az a legjobb ha így marad?


23 éves vagyok.



2023. okt. 23. 17:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha erekció közben nem lehet hátra húzni, az azt jelenti, hogy ha véletlen folytán mégis hátramenne, nem tudnád visszatolni, elszorítaná a makkot, ami viszont már sürgős beavatkozást igényelne.
2023. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Az elég nagy baj, ha erekciókor nem tudod hátrahúzni. Mivel azt írtad, abszolút nem tudod mereven hátrahúzni, ezért a tágítás valószínűleg nem vezetne eredményre, ezért meg kéne fontolnod a körülmetélést.
2023. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hol akad meg mereven?

Ha ott ahol a makk legvastagabb szakasza van, akkor még van esélyed tornával nyújtani egy kicsit

Forró fürdőben amikor már jól felpuhult akkor szépen lassan óvatosan elsőnek csak lankadtan tornásztasd jó sokáig, aztán mereven is próbáld minnel lejjebb

De ha fáj ne csináld mert repedéseket is csinálhatsz és jobban beszűkül

Amúgy velem is ez volt, a doki meg azt mondta 16 évesen hogy semmi baj, pár év és helyre jön, igaza is lett

De neked 23 évesen ez már más szerintem

2023. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Sajnos nem a makk legvastagabb szakaszánál akad meg, hanem már a csúcsánál, tehát éppen csak a hegye látszik ki.


Valószínűleg tényleg akkor a legjobb, ha megnézetem dokival.

2023. okt. 23. 18:07
 5/25 gabcsi ***** válasza:
100%
Nézesd meg dokival, szerintem ebben az állapotban a körülmetélését érdemes kérni.
2023. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akik esetleg az elmúlt években estek át körülmetélésen, ti hol csináltattátok meg?


Első benyomásra a 150 000 Ft-os árak kicsit hasba vágtak, de lehet csak én nem vagyok képben a mostani műtét árakkal.

2023. okt. 23. 18:17
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
EMber hát akkor nem tudsz szexelni vagy csak kinlódsz.
2023. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél nemi életet élni, akkor foglalkoznod kell majd vele, tekintettel, hogy a a nemi életed során is okozhat fájdalmat, sérülést vagy akár hátra is szorulhat. Azt fogják a partnereid furcsállni, hogy mit akarsz így egyáltalán...

Menj el orvoshoz és nézesd meg! Pénzbe csak akkor kerül a műtét, ha magánrendelésre mész.

2023. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel nem kell magánrendelésre menni.Műtét esetén sem ott műtenék.

Már más műtéti beavatkozások is vannak,nem csak a metélés.

1 doki sem mereven nézi meg a szűkület nagyságát .

2023. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Endura ***** válasza:
89%
Nem biztos,hogy körüll kell metélni de a műtétet nem tudod kikerülni.Szóval hasonlóval küzdöttem,és helyi érzéstelenítéssel,de műtéti körülmények között egy kb. 1.5cm-es bemetszést ejtett a doki a fitymán és kész.Esztétikailag észrevehetetlen,megmarad a fitymád és élvezheted az életet.reggel volt a műtét délután már dolgoztam.Ha még ezután is szűknek érzed,tovább lehet növelni a bevágást.
2023. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!