Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hasamon van egy gyulladás...

A hasamon van egy gyulladás szerű valami. Elmentem vele a dokihoz és azt mondta, hogy valamilyen fertőzéses gyulladás-szőrtüsző (?! ) A többi lent.

Figyelt kérdés
Tett rá vizes kötést és azt mondta, hogyha felszívja akkor kivágja. Mindenképp szükség van erre? Nagyon félek az ilyesmitől, még sosem műtöttek vagy hasonló. Ha nem engedem, hogy kivágja mi vár rám az elkövetkezendő napokban/hónapokban?
2010. okt. 19. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj. Ez egy sebésznek rutinmunka. Olyan, mintha egy szemölcsöt, vagy tyúkszemet vágna ki. Kapsz egy érzéstelenítő injekciót, aztán kimetszi. Tapasztalatból merem ilyen konkrétan leírni, mert nekem is volt ilyen. Ez csak egy szőrtüsző, nem kell megijedni:)

Ha kijön belőle az érzéstelenítés akkor picit fájhat, de pl nekem nem is fájt. Ne aggódj!

2010. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nem gyulladáscsökkentőt kaptál rá? Antibiotikum pl.

Keress egy másik orvost. Lehet, hogy az is ugyanezt mondja, de akkor legalább tudod, hogy muszáj. De nekem gyanús a dolog.

2010. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehet valamilyen kelés, és általában az ilyen alatt genny húzódik. Biztos nem lesz kellemes, de a mielőbbi gyógyulásod érdekében légy bátor!Ha arra gondolok, hogy a lányom köldökébe belefuródott egy kullancs, és csak szikével tudta az orvos kimetszeni, na erről ennyit.
2010. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2010. okt. 19. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

"Miért nem gyulladáscsökkentőt kaptál rá? Antibiotikum pl."

Azért mert kár lenne szétcseszni a gyomrát,és a bélrendszerét vele,és nem biztos h használna is.

Jobb ha kivágja,ha ugy hagyod csak romlani fog.

Nekem a kezemből szedtek ki csontrögzitöt és a csavarokat,és csak sima érzéstelenitést kértem szurival.Végig is néztem.Ne félj :)

2010. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!