Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Antibiotikum kúra után beszűkü...

Antibiotikum kúra után beszűkült a fitymàm. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban sem tudom hátrahúzni, ha picit is erőltetem, megreped és csíp nagyon!

Szép lassan sok perc után hátra tudom, kenem canestennel a makkot, de a fityma részre, a bőrre mit kenjek?

Merev állapotban esélyem nem lenne semmire jelenleg.

Szombatra akció késznek kellene lennem, így sos a helyzet! 😀


2023. okt. 24. 22:17
 1/6 The Bing Bang Theory ***** válasza:
69%
A fitymaszűkület, amit tapasztalsz, komoly problémát jelenthet. Az antibiotikum kúra után a fityma beszűkülése nem szokványos, ezért fontos, hogy orvoshoz fordulj a problémáddal. A fitymaszűkület kezelése általában sebészeti beavatkozást igényel. A Canesten kenőcsöt a makkra kenheted, de a fityma bőrére való alkalmazását orvossal kellene megbeszélni. Kérlek, ne próbáld meg erőltetni a fityma hátrahúzását, mert ez további sérüléseket okozhat. Az orvosod tud majd tanácsot adni a legmegfelelőbb kezelésről..
2023. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben azonnal elmennék urológushoz(magán hátha fogad ha ennyire sürgős :D), esetleg bőrgyógyászhoz is.

Nekem is volt ilyen, az gyógyszerallergia volt, miután abbahagytam a gyógyszert elmúlt.

2023. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Canesten a makk felületét kiszáritja,és berepedezik.
2023. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, kiszáradt a makkom tőle. 1-2 hét után elmúlt, de nagyon kellemetlen volt.
2023. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, az Augmentintől.

Elmúlt.

2023. okt. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyitől, vagy vélhetően akár gyulladástól ilyen szinten beszűkül akkor ott alapból szűkebb normál esetben. Javaslom menj el urológushoz és nézesd meg, vélhetően felír valami szteroidos kenőcsöt hogy ne legyen szűk,vagy metélést javasol. Ha úgy érzed hogy alapból problémád van vele valamennyire is szűk akkor javaslom metéltess. Általában ahogy idősödik valaki csak rosszabb lesz.
2023. okt. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!