Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pisilésnél ti hátrahúzzátok...

Pisilésnél ti hátrahúzzátok vagy nem a fitymátokat?

Figyelt kérdés
Ha hátrahúzod:Milyen okból teszed? Ha nem húzod hátra; Milyen okból teszed? Hány éves vagy?

2023. nov. 1. 08:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Kiskoromban sose értettem, hogy mások minek húzzák hátra. Aztán felnőttem, és olyan lett a péniszem, mint azok a multifunkciós slaggfejek, csak sose tudod, hogy milyen fokozatra van állítva mielőtt pisilni kezdek. Akkor rá kellett jönnöm, hogy a fityma csak még egy réteg bőr, ami változtatja a sugár irányát, úgyhogy átszoktam arra, hogy kicsit hátrébbhúzom.

De az meg persze túl sok precízitást igényel, hogy kicsit hátrébbhúzzam, ígyhogy általában csak felrántom.

2023. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Én is mindig vissza húzom! 67/F
2023. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit húzom hátra. Így pontosabban lehet célozni és nem megy a fityma alá a cucc. 22 éves vagyok
2023. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 zeldor ***** válasza:
100%
Hátrahúzom mert így kevesebb pisi marad rajta, és amikor végeztem akkor ostorszerűen megrántom a farkam, hogy az utolsó csepp is lejöjjön, majd visszatolom a fitymát. De újabban egész nap hátra van húzva a fitymám és saját maga alá van fordítva, így olyan mintha körül lennék metélve.
2023. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahúzom többnyire.22
2023. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Gabcsi te egyszer hátrahúzva hordod,egyszer metélt vagy.

Melyik az igaz?

2023. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Hátrahúzom és így hagyom, jobb egésznap így tartani, csak a metéltet tartom jobbnak. Ott tényleg nincs a zavaró fityma.
jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem húzom hátra,oka:metélt vagyok.
márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!