Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Élettapasztaltabb férfiak!...

Élettapasztaltabb férfiak! Nálatok ez hogy történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérdés rögtön az utolsó fejeztben!


Én egy 25 éves srác vagyok és vicces vagy sem érdekel, hogy van-e esélyem arra, hogy szőrös testem legyen.


Anyai ágról a férfi tagok nagyon szőrösek, míg apai részről nem igazán. Viszont én az anyai ág felé húzok kinézetben, kivéve a szőrösséget.


Pár éve kezdett el a két bimbóm körül is szőrösödni ami már kb 4centire tart a szegycsont felé közepére. Apró pihe szőrök vannak bőven, de nem tudom ezek valaha mehfognak-e erősödni vagy sem. Emellett a mellkasomon rossz vissza 3-4 kósza szőrszál is megjelent, és nem tudom lesz-e több, vsgy ennyibe kifuj(kb apámnak ilyen)

De ezen kívül a hasam is tele van ilyen sötétebb piheszorokkel.



A kérdésem az lenne, hogy Nektek /Önöknek kedves férfiasabb, szorosebb Uraim mikor kezdett el látszólagosan szőrösödni, szőrösödni a testetek? Érdekelne van-e olyan köztetek, mint pl amilyen most én vagyok. Akinek eleinte pihesvolt, és megis szépen megerosodott. Van-e esély rá, hogy olyan 'olaszosabb' lesz mint nagybátyáméké vagy ez már felejtős 25 évesen?


Köszönöm ha válaszolsz!



2023. nov. 1. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
45 éves vagyok hasam,melkasam- hátam olyan szörös mint egy majomnak. Kb 15-16 éves koromban már hasonlóan szörős voltam. Aki 18 éveen nem szörös az késöb sem lesz már szörös!
2023. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben már 16 évesen ilyen szőrös voltam, mint most 29 évesen, és az évfolyamtársaimon is ezt láttam a tesiöltözőben.
2023. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz milyen èlettapasztalat kell,hogy szőrös valaki vagy nem?😄
2023. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok

15 évesen már olyan szőrös voltam mint most

Nem szerettem mert tesi öltözőben nekem volt csak bundás mellkasom

2023. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy teljesen felesleges másokhoz hasonlítani magad. Olyan vagy amilyen, és ezt amilyen vagy el kell fogadni.

Nem ettől leszel férfias, vagy nem ettől leszel vonzó.

2023. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Ha egy tapasztaltabb ember válasza érdekel, akkor egy 65 évesé megfelel? Szerintem igaza van az összes előttem szólónak, amilyen voltál 20 évesen, olyan is maradsz. Pedig nekem is a hajam sötét volt, most már szürke, akár a bajuszom is, egész testemen szőke a szőrzetem, de ez kit zavar? Egyáltalán létezik olyan, akit ez különösképpen érdekel?
2023. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan 17-18. A karom labam 14-15. Szóval te már így maradsz. Egyébként ma csigák a trendik nem a majmok. (Én majom vagyok mielőtt valaki nekiáll hörögni, kevesebb szőr jobb lenne, de hát ezt dobta a gép)
2023. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 pl engem
2023. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
A szőrösödés kb 20 éves korra befejeződik.Onnét már csak veszítesz belőle,kb 55 éves kortól.
2023. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pont ezért is tettem fel a kérdést hogy van-e még erre esélyem. Meg hogy reméltem lesz olyan példa is, aki 20+ kezdett el szőrösödni stb.
2023. nov. 2. 14:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!