Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Emag.hu-n kapható finasteride,...

Emag.hu-n kapható finasteride, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Tudtommal vényköteles. Valaki esetleg rendelt már tőlük pl. férfias kopaszodás gátlása céljából?


[link]



nov. 9. 04:41
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sosem rendelnék interneten ilyesmit, főleg nem bukaresti székhelyű cégtől.
nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Interneten ne rendelj ilyen dolgokat. Nagyon sokáig küzdöttem kóros hajhullással mindent kipróbáltam de nem segitett. A Ducray nevü márkától használom most a sampont, balzsamot szérumot és a vitamint. Megállt a hajhullásom és nô vissza a hajam. Nem olcsó de használ.
nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 férfias kopaszodásra gondoltam, nem kóros hajhullásra mint pl. telogen effluvium. A finasteridet nem véletlenül kérdeztem hisz az egyetlen gyógyszeres megoldás férfias kopaszodás ellen amit patikában ki lehet váltani. Ugye a kérdés azért született, mert gyanús, hogy ezt vénynélküli formában forgalmazzák.
nov. 10. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

A Finasterid egy hormon amit jóindulatú prosztata megnagyobbodás kezelésére fejlesztettek ki. Nálunk receptre adják az 5 mg-os tablettát. Állitólag létezik egy 1 mg-os változata (külföldön),és ezt használják férfias kopaszodas kezelésére.

A lehetséges mellékhatásokat komolyan kell venni:

impotencia,

libidó csökkenés ami meg is maradhat.

Fiú gyerekkel terhes nők meg a porával sem érintkezhetnek.

Csodálom,hogy az eMAG forgalmazza. Szvsz ezt az OGyÉI nem fogja annyiban hagyni.

dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!