Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A balherém felső részén kitapíntottam egy picike csomót ami kemény. És ha megnyomon akkor ilyen fájó érzés nyilamlik az ágyékomhoz. Nagyon megvagyok ijedve. Érdemes lenne orvoshoz menni?


26F


nov. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ezt érdemes lenne orvosnak megmutatni biztos ami biztos alapon :)
nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet az ondóvezeték csatlakozása,vagy a mellékhere csúcsa.
nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a mellékheréset érzed? Nézd meg, hogy a jobb heréden is van-e ilyen? Amúgy igen, érdemes orvoshoz menni. Ha másért nem, akkor azért, hogy megnyugodj. Nem kell aggódni, 17 évesen én is daganatnak hittem a mellékherémet. Az orvos éppen csak nem röhögött ki. De azért rendes volt. Egy ábrán megmutatta a here felépítését, illetve a kezembe adott egy műanyag herezacskót is, amiben az egyik herén daganat volt. Mondta, hogy tapogassam bátran, tanuljam meg, hogy mit kell érezni. Végül azért meg is dícsért, hogy volt bátorságom felkeresni és azt mondta, hogy inkább menjek feleslegesen mint későn.
nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a kis csomó a másikon is ott van, megnéztem. Szerintem inkább nem égetem be magam a dokinál 😅😅😅😅
nov. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!