Csak HPV lehet?

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, elsőnek nagyon kicsi volt, a peniszemen, azt hittem pattanás

Már most mintha egy picit nőtt volna, a felülete, tapintása kissé kemény, tisztán szemölcsnek néz ki véleményem szerint

Ez mindenképpen csak HPV lehet??

Bármi más esetleg?

Fordyce az nem, mivel fordycek vannak rajtam és azok teljesen máshogy néznek ki

A fitymamom van, sokkal lejjebb a makkomtol


nov. 10. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem volt hpv szemölcs, aztán évek múlva sima szemölcs is (nem hpv), ugyanúgy néztek ki.
nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ahh de jó lenne..

Most bevagyok parázva teljesen..

Mondjuk nekem szoktak lenni gomba jellegű tüneteim, de valószínűleg nem az mert nem büdös és hasonlóak, valami bakterium

Igazából eredetileg ezért akartam menni orvoshoz de már a szemölcs miatt jobban aggodok

Amúgy az orvos szemre megmondja hogy hpv szemölcs vagy sem?

Vagy valami tesztre küldött?

Fájdalmas volt a leszedése?

Milyen eljárás?

nov. 10. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet szifilisz. Nezd meg ha nő tovabb
nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy baj az se ha hpv. Több hpv változat van, amelyik szemölcsöt okoz az nem csinál bajt. De azért valamilyen tesztet csináltattam, de olyan régen volt, hogy alig emlékszem. Egyáltalán nem fáj, amikor leszedik. Azt hiszem lezerrel csinálta, a másikat fagyasztotta, nem lehet érezni. Szerintem a doki látja, hogy hpv, vagy nem.
nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, dokinál voltál?
nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
HPV sajnos
nov. 25. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Mielőbbi gyógyulást, nem lesz baj!
nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!