Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem szereti sok férfi a...

Miért nem szereti sok férfi a piszoárt használni?

Figyelt kérdés
nov. 13. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert gáz egymás mellett ácsorogva előkapni a lompost. Mintha minden nyilvános férfi wct erőszakosan nyomuló homik terveznének.
nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én még ilyet nem hallottam. Max ha túl zsúfolt a wc, akkor én is szívesebben megyek be egy kabinba.
nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

- Nem szeretem, mikor mások ott állnak.

- Sok alacsonyan van, és "visszapattan" róla a folyadékom.

nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
én is inkább bezárkózom wczésnél.
nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szégyenlősség az oka .
nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a szégyenlőség az oka. A piszoár sokkal higiénikusabb. Nem kell ajtót, wc tetőt megfogni. A szégyenlőséget pedig előbb-utóbb le lehet küzdeni.
nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én pl abszolút nem vagyok szégyenlős koli uszoda kondi zuhanyzóban de piszoárnál nagyon nehezen akar megindulni a vizelés
nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Shy bladder erre az angol szakszó. Én is ilyen vagyok, sajnálom. Suliban mindig ott dohányoztak, ami miatt képtelen lettem volna vizelni előttük. Lehet másoknak ez könnyedén megy, de szerintem pisilés közben nem kell senkivel jópofizni. Úgyhogy kabinban szívesebben pisilek, mert ott hamarabb megindul.
nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok különösebben beszarva a helyzettől, gyakran használok piszoárt... de tudjátok, ha van az épületen kívül kiserdő, bokros rész, hát szívesebben ejtem útba azt. Miért? Mert nyugisabb, mert nem türelmetlenkedik mögöttem senki, mert ráérek kulturáltan kicsöpögtetni az utolsó cseppeket, és mert más téren sem vagyok "ennyire" társasági ember. Az ebédemet sem úgy szoktam megenni, hogy odaülök valaki idegen mellé a parkban a padon húsz centire. Akkor mért pont vizelni kéne társaságban? Tömegközlekedésen sem vagyok hajlandó olyan helyre ülni, ahová várhatóan még hárman a nyakamba ülhetnek.
nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyenről még nem hallottam, de akkor emiatt van, hogy fiatal srácok hosszan állnak WC-re sorra, mikor ott a piszoár. Múltkor nem értettem a helyzetet, de akkor biztos emiatt. Vicc kategória szerintem.
dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!