Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor értétek el a a végleges...

Martin..... kérdése:

Mikor értétek el a a végleges magasságotokat? (17/f) 178 cm vagyok. Fogok még szerintetek nőni?

Figyelt kérdés

nov. 14. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Maximum 1-2 centit nősz már csak. Én 18 évesen értem el a végleges magasságom
nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat már ne várjál.
nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A jo hir az, hogy mig a lanyok koran, kb menstruacio idejere kialakulnak, addig a fiuk meg huszoneves fiatal ferfikorban is nohetnek. De itt sokkal nagyobb a szoras, ki mennyit valtozik meg.
nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha korán serdültél, akkor már nem. A tesztoszteron lezárja a növekedési porcokat.

De ha kilencedikben még kölyökképű voltál, és nemrég óta kell napi szinten borotválkoznod, akkor még bőven nőhetsz.

nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, nőhetsz még, de túl sokba ne éld bele magad, arra keveseknél van esély. 1-2 centi ilyenkor a reálisabb. Nyugi, reggel kihúzod magad, 180 biztos meglesz.

Én például meglehetősen későn növő/érő típus voltam, mindig úgy fél fejjel és másfél évvel lemaradva mindenben. A többség már lényegében kezdte befejezni a növését, én a "kicsike" még csak akkor, 15-17 éves kezdtem megugorni. Azért túl sok már nem jött nekem se később. Azt tudom, hogy 179 cm voltam konkrétan 17 és fél évesen, 182 lett a végleges kb. húsz éves koromra. Plusz/mínusz fél centi. (Ha sokat ácsorogsz, összemész estére.)

#4 "nemrég óta kell borotválkozni" > nem nemrég, hanem egyáltalán nem volt ilyen dolgom, egy pehely szál se 18 éves korom előtt. Tejfogaim is jóval később potyogtak, mint az átlagnak.

De ha megkésve is, behoztam mindent, már nem lennék utolsó egy tornasorban (2/3-ukat túlnőttem), szőrben sincs hiány (bár nem rajongok érte), és végül a véznaságom is elmúlt, az a leglátványosabban. (17 évesen csak 60-62 kg voltam, könnyen odébb tettek, azóta 88-90 is megvagyok.)

nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-3 centi max.


17-18 éves korra lezárul a növekedés.

nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
185cm vagyok, és már nem növök tovább. 16/f
nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!