Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kernes elmeleti. Egy hajlekt...

A kernes elmeleti. Egy hajlektalan ember el erdos teruleten etel es ital hianyaban mennyi a tulelesi eselye? Azt hiszem mentalisan sincs rendben kerul mindenkit

Figyelt kérdés

nov. 15. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Több tényezőtől függ a dolog.


Alapvetően az emberi szervezet kb 3 napra van kalibrálva amit kibír víz nélkül.

Étel nélkül kb 1 hét.

Erősen közrejátszik az éghajlat, a hőmérséklet, hogy talál-e vizet, megissza -e a vizeletét, esik az eső megpróbálja gyűjteni a vizet, keres valamilyen élelmet ( bogyó, gomba, lárva stb).


Szóval a lényeg, hogy a folyadék bevitele a meghatározó, mert étel nélkül tovább bírja.

nov. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig kell neki túlélni? Milyen erdő? Full egyedül van?

Csak mert én 2 hetet voltam egy erdőben és egy bokorral kezdtem beszélgetni. Amúgy 3-4 nap full evés nélkül és szédül az ember, hallucinál, alig tud mozogni. Akár ráfanyarodik megesz csigát, békát is, mondjuk ahol olyan hely van halat könnyebb kifogni. Az se mindegy hogy tél van vagy nyár, és milyen felszerelése van az embernek. Ilyen élethelyzetben nagyon sokszor úgy alszik el az ember hogy úgy van vele másnap már nem biztos felébred. Az ilyen életmód nem éppen a hosszú élet titka, de ahogy levezettem az egész nagyon sok mindentől függ...

nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval az egyedüllétől is full be lehet csavarodni. Nekem voltak konzervek minden (vízért éjjel jártam a közkútra) de erős 2 hét után elkezdtem beszélgetni egy bokorral. Na ott döntöttem inkább és vissza mentem a lakott terület közelébe, ahol azért egy két ismerőssel napi szinten tudtam beszélni.
nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés:

Akik tapasztalatból írtak. Hajlektanalok voltatok, vagy direkt csináltátok?

nov. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 vagyok

Hajléktalan lettem mert szüleim kidobtak otthonról (drog és alkoholfüggőség miatt). Viszont le akartam állni a cuccozással ezért mentem ki egyedül egy erdőbe, de ahogy írtam nem bírtam ott sokáig.

nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!