Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen nemi betegséget kaphata...

Milyen nemi betegséget kaphatam el ha viszket a zacskom korul?

Figyelt kérdés

Illetve a penisz tovenel.

Csak viszketest érzek szemmel látható elvaltozas nincs


nov. 17. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Tisztálkodj gyakrabban, hintőpor, válts alsóneműt mondjuk gyapjúra.
nov. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Kamillás hintopor a legjobb nekem használt mivel elegge izzados vagyok plusz szappan illat mentes az is lehet hogy csak valami irritál pl rossz alsonemu anyag vagy valami tisztalkodo szer ha nem javul és romlik a helyzet akkor meg irány doki tudom szopas de nem jó az ilyet halogatni én mar megszivtam 1x csak más probléma miatt az ondiagnosztizalas szar ötlet
nov. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Valószínűleg inkább bepált, minthogy nemibeteg lennél.


Szóval fürdés után betadinnal kend be, esetleg ha szükséges, akkor hámosító krémet használhatsz.


Ha nem kezd el javulnia 4-5 nap után, akkor viszont bőrgyógyászt érdemes lenne felkeresni, aki tud felírni megfelelő krémet rá.


Illetve nem tudom milyen alsógatyát hordasz, de lehet váltani kellene pamutra.

nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Azt írja külsőleg nincs semmi, a Betadin meg a hámosító szerintem akkor nem használ.
nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ennyi erővel egyik tanács sem érne akkor semmit, mivel mind külsőleges kezelési/megelőzési mód.


Belül pedig lássuk be, nem tud viszketni, szóval külsőleg keresendő a gond, ami valószínűleg az, hogy elyzaprodott gomba vagy baci, mert pont azt a területet írta le, ahol a here vagy inkabb úgy mondanám, hogy, a bőr bőrrel összeér, combhajlat stb. Ezért írtam a fertőtlenítést.


Ha borotválja egyébként, akkor az is lehet hogy a borotva nem tiszta és az okozza az irritációt, ami szintén a higiénés dologra vezethető vissza, tehát ismét a fertőtlenítés a megoldás, mert valamilyen baktérium kerülhetett a borotváról az adott területre.


Szóval ennyi infóból, és látatlanban (mondjuk ha nincs mit nézni, mert nem látszik, akkor nem is kell), nem lehet több és jobb tanácsot adni. Ezért írtam, hogyha nem javul, akkor menjen el vele orvoshoz.

nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi.


Nekem borotvált, napi szinten tusolok, és mégis néha meg kell vakarni.

Sőt ha elkezdem, akkor még jobban kell vakarni.


Nemi betegségem biztos nincs.

nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!