Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés

A péniszem vagyis a makkom és a fitymám nagyon kellemetlen illatú, orvosnak mutattam javasolt egy férfi intim mosakodót amit kifejezettem a büdös részre kell használni, fityma és a makkra, eleinte hatásos is volt de most már sajna nem hat, most már csak fürdés után maximum körülbelül 5 percig nem vagyok büdös, mi lehet a baj ? mi lehet a megoldás? valaki volt már hasonló helyzetbe ?

34F



nov. 19. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

De mit jelent ez? Bepállik alatta?


Próbálad-e úgy, hogy hátrahúzva hagyod a bőrt folyamatosan? Akkor is büdi?

nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy extra érzékeny a bőröd, és emiatt nagyon érzékenyen reagál a környezeti hatásokra.

Páromnak is ilyen érzékenyek az intim területei. Neki naponta többször kell zuhanyoznia nyáron, különben pirosra marná a bőrét a saját izzadsága. Neki a megoldást pisilés után sima vízzel való öblítés, valamint a napi 1x-i tusfürdős zuhany mellett a sima vízzel való mosakodás jelentette.

A bőrére ami bevált az a lactovit lactourea tusfürdője.

nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak szted büdös, vagy partnered is mondta már? Lehet csak te érzed kellemetlennek, pedig normális szaga van.
nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy simán lehet valami ételérzékenységed is, mert ez is okozhat bakteriális vagy egyéb túlszaporulatot, ha esetleg ez lenne a gondod.

Vagy esetleg ha szexuálisan aktív vagy, akkor lehet, hogy a barátnődnek van valami megbúvó baja (pl clamydia), ami ha neki tünetmentes is, neked meg okozhat kellemetlegségeket.

Vagy lehet megbúvó tünetmentes húgyuti fertőzés is a háttérben. Vagy más egyéb.

nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem arra való, hogy szagolgassák. Másrészt, az ott élő baktériumok a normál nyálkahártya mikroflóráját alkotják, életműködésük során (faggyú lebontása) büdös vajsavat termelnek, ami véd a káros idegen mikroorganizmusok ellen. Akkor lenne nagy baj, ha végleg kiirtanád őket. Tudomásul kell venni, hogy az egészséges emberek között is jelentős különbségek lehetnek pl. a "normál" testszag tekintetében.
nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 nő vagyok és voltam már jópár pasival eddig, egyiknek sem volt büdös a farka. Főleg nem kicsivel fürdés után. Ott valami tényleg nem oké, nem lehet gombás/bakteriális fertőzés? Csak mert nőknél is az okoz kellemetlen szagot.
nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Probiotikum kúra kéne neked. Nekem nöként halszagú volt a nemi szervem miután olajos halat értem. De nagyon durván. A vizeletem rettenetes szagú volt. Hiába kezeltem magam bakteriális fertözésre, nem használt. De sejtettem, hogy inkább az emésztésemmel lehetnek gondok, hiszen a vizeletem volt inkább olyan szagú. Miután elvégestem a probiotikum kúrát, minden helyrejött. Már nincs halszag, ehetek halat nyugodtan, azóta meg tudom emészteni, így szag sincs.
nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
értem = ettem
nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én esetemben azt tudom elég izzadékony vagyok, nekem azért van szaga, kényelem és izzadás miatt hordok hagyományos lobogos bő boxert, laza szellősebben legyen, így is nap végére, azért ugyan úgy be izzadok, vani van egy bukélya, hiába lobogos boxert hordok, érdekes amit észre vettem, nap végére a boxerom jobban bűzlik a fityma szagtól mind maga a fityma, nyáron pl egyáltalán nem hordok boxert, és nincs bűdös fityma szag, nyáron 30 fokban, tény még szellősen van lehet ezért.
márc. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Változott valami?
ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!