Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotenciával urológushoz...

Impotenciával urológushoz vagy andrológushoz menjek?

Figyelt kérdés
nov. 26. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először urológus, ha nem tud segíteni, továbbküld.

Jobbulást!

nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 3x voltam urulógusnál, de nem igazán tudott semmivel sem segíteni. Szervileg egészséges vagyok (van egy minimális hereviszerem, de arra azt mondta, hogy nagyon-nagyon minimális szintű).

Gondolkodtam rajta, hogy be kellene próbálkozni az androlúgusnál vagy valami kardiológián, ahol esetleg tovább tudnának vizsgálni.

nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azert egy teljes hormon panel vizsgálat meg meg pár hasonló nem ártana. Tesztoszteron szint különösen érdekes lehet. Én magán úton mennék.
dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magan uton voltam, minden ertekem rendben volt.
dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tesztoszteron szintem alsó hatértéken van 12 nmol/l. Az LH értékem felső határértéken 8,44. Az FSH értékem magas 26,7.
dec. 5. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát 15ös ertek alatt lehetnek mar hiany tünetek. 12 koruli meg lehet hogy egy 50 évesnek is van. Sok fiatalnak bőven 20 fölött van, szerencsésebbeknek akar 28-30 koruli max ertek is lehet.
dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg Nyíregyházán tudtok ajánlani egy jó szakembert?
dec. 5. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!