Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékkel fityma...

Rövid fitymafékkel fityma hátrahúzva tartása?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy rövid a fitymafékem, szűkület biztosan nem áll fent, szemmel látható a rövid fék.

Merevedéskor nem tudom emiatt hátrahúzni a fitymám, viszont ha felhúzva tartanám merevedéskor sem lenne problémám. Viszont - félek, hogy emiatt a fék elszakad. Megpróbáljam, vagy nem ajánlott? Meg tud nyúlni a fék emiatt, ilyenkor?

(Ernyedt, félmerev állapotban nincs probléma.)


Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat!



dec. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Át kell vágni és kész.
dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen szeretném.
dec. 6. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A fitymafék erős és viszonylag rugalmatlan szövet, nemigen nyújtható sajnos.
dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez ha normálisan biztonságosan akarod használni, akkor sajnos az átvágása lesz a megoldás.


Mérlegelj, hogy melyik a jobb. Egyszer rossz pár napig, vagy félsz a szakadástól, ha meg elszakad, akkor utána hevesen forr össze és ugyanúgy elszakad később is. Csak akkor többször fog fájni napokig.

dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A fék 1 bőrlebeny.Nem gumiból van hogy nyúlajon.Nem 1 ponton van csak hozzánőve.Amelyik sebész nem lusta,az az egészet leműti,A múltba csak ílyet csináltak.Igaz pár perccel ez tovább tart,de esztétikailag is szebb lesz.

Nem fordul elő az,hogy átmetszették,de még sem hozta a kívánt eredményt.

dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, amikor leműtik (pl lézerrel) és van, amikor hosszanti irányba bemetszik és összevarrják, így meghosszabbodik. Tehát mindkettő megoldás létezik és alkalmazzák is őket. A fék nem tud nyúlni,de ha bereped, akkor erősen vérezni fog. Ha begyógyul, ez újra előfordulhat. Tehát a megoldás a műtét. Nyújtani otthon nem lehet.
dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is doki és akkor beérzéstelenítve átvágja. Ez nem azonos a körülmetéléssel! Ha viszont magától szakad majd egy kiadósabb pásztoróra során, akkor szikrákat fogsz látni a fájdalomtól. Inkább a megelőzést választanám a helyedben és fáradj el az urológiára megmutatni.
dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, nekem is pontosan ilyen problémám volt, nekem megoperálták. Egy óra volt a műtét, utána sokkal jobb lett.
dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!