Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi problémákkal hogyan...

Férfi problémákkal hogyan fordulhatok a háziorvosomhoz?

Figyelt kérdés
A háziorvosom fiatal (hozzám képest) nő! Én kéthetes (77) vagyok. Az intim problémáimat hogyan lehetne megbeszélni a háziorvosommal, ráadásul kettő fiatal női asszisztens jelenlétében?

dec. 8. 08:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy minden egyéb problémát. Ez csak NEKED jelent különleges esetet, egy orvosnak/asszisztensnek mindennapos dolog
dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én az urológust ajánlanám.
dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

2!


Az urológusnak ehhez semmi köze. Nőt,férfit vizsgál,ha nem tudnak pisilni,vagy egyéb vizelettel kapcsolatos bajuk van.


Andrológus foglalkozik a férfi intim problémáival.

dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább csak beutalót kérj szakorvoshoz. A páromnak "csak" a heréjén volt egy csúnya vörös folt, amit nem volt hajlandó a háziorvos megvizsgálni (idős nő), és elküldte bőrgyógyászhoz, meg ki is kérte magának, hogy ő ilyen ügyekkel miért foglalkozna. Nem gondolom, hogy minden orvos ilyen, de annyira kellemetlen szitut csinált így a páromnak a kedves drnő, hogy a bőrgyógyászhoz el se ment... (Szerencsére elmúlt a dolog magától)
dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvost felkeresheted minden bajoddal, legfeljebb ha nem ért hozzá, vagy nem biztos a kezelési metódusban, akkor tovább küld szakemberhez.


Szóval nyugodtan elmondhatod 77 évesen hogy gondjaid vannak a férfiassagoddal.

dec. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj úgy beszélni vele, mint egy orvossal, tömören mondd el, hogy hol és miféle problémád van és hogy szeretnéd kivizsgáltatni/gyógyszert íratnál. Vizsgálat előtt tisztálkodj le, minden eshetőségre felkészülve és normális ruhadarabokat vegyél fel.
dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
#3 Az urológus is foglalkozik a merevedési zavarral. A férfiak részéről nem csak a vizelet kiválasztás tartozik hozzájuk. Az már más kérdés, hogy nem a probléma forrását fogja keresni, hanem ír fel potencianövelőt.
dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Orvos és asszisztens! A rendelőben nincs nemük, pont mint az angyaloknak. Nem kell szégyenlősködni! Előtte tedd magad szépen rendbe, ahogy a 6-os írja.
dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Megkönnyítettétek a problémamegoldást! Még annyit, hogy labor után (urológiai + háziorvosi beutalóval) kaptam beutalót endokrinológushoz. Kérdésére elmondtam a problémáimat, erre ő azt kérdezte, hogy nem hallottam még az "andropauzáról"? A 2-es típusú cukorbetegségem miatt semmiféle + gyógyszert nem javasolt a problémám megoldására (ő is egy aránylag fiatal doktornő)!

Itt bezárult a kör? Andrológus maszekul minimum 50 ezerbe kerül az első vizit, ahogy tájékozódtam!

dec. 9. 09:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne maszekba menj
dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!